Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zestawy słuchawkowe z ochroną słuchu do radiotelefonów MOTOTRBO

 

Firma Motorola Solutions wprowadziła do swojej oferty bezprzewodowe zestawy słuchawkowe do radiotelefonów MOTOTRBO, przystosowane do hałaśliwego otoczenia. Zestawy z serii XBT chronią użytkownika przed hałasem i jednocześnie umożliwiają porozumiewanie się przez radiotelefon na placu budowy, w hali fabrycznej lub na głośnym koncercie, zapewniając bezpieczeństwo i higienę pracy.

 

Zestawy słuchawkowe Motorola XBT

 

Zestawy słuchawkowe XBT: RLN6490 i RLN6491 współpracują z radiotelefonami MOTOTRBO wyposażonymi we wbudowany moduł Bluetooth lub opcjonalny adapter Operations Critical Wireless. Zaimplementowano w nich opatentowaną technologię SENS, łączącą zaawansowane poprawianie jakości dźwięków mowy z niezwykle skutecznym tłumieniem hałasu. Dzięki niej zestawy słuchawkowe XBT chronią słuch, dając jednocześnie użytkownikom świadomość sytuacyjną.

 

Urządzenia RLN6490 i RLN6491 mają formę wytrzymałych i odpornych (stopień ochrony IP54) słuchawek wokółusznych z mikrofonem na pałąku, z przyciskiem PTT na jednym z nauszników oraz wbudowanym akumulatorem litowo-polimerowym wystarczającym na pracę przez 22 h (nadawanie/odbiór/czuwanie: 5/5/90%). Model RLN6490 w odróżnieniu od RLN6491 ma nieco niższą ochronę słuchu (23 dB zamiast 25 dB), lecz dzięki paskowi na kark można go nosić pod kaskiem ochronnym.

 

 

Źródło: www.motorolasolutions.com