Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RTcom w gronie 10 najlepszych Partnerów firmy Hytera


W dniach 10-12 października RTcom wziął udział w oficjalnych obchodach 20-lecia powstania firmy Hytera. Trzydniowe obchody tej rocznicy odbyły się w Shenzhen w Chinach. W imprezie wzięło udział ponad 600 gości z Chin i całego świata, którzy wspólnie świętowali 20-lecie firmy.

 

hytera-obchody-20-lecia-firmy-scena
W czasie imprezy znalazł się także czas na omówienie planów i strategii rozwoju firmy Hytera podczas zaplanowanych prezentacji i dyskusji. Zaproszeni goście mieli okazję zapoznać się najnowszymi produktami, które w niedługim czasie trafią na światowe rynki. Hytera zaprezentowała szereg nowych produktów poczynając od radiotelefonów DMR, terminali TETRA poprzez rozwiąznia do szybkiej transmisji danych w oparciu o TEDS i LTE.
 
hytera-obchody-20-lecia-firmy-rtcom

 

hytera-obchody-20-lecia-firmy--tomasz-sulima-rtcom
Podczas wieczornej gali RTcom, wieloletni partner firmy Hytera, otrzymał nagrodę „Golden Partnership Award” w uznaniu wieloletniej, owocnej współpracy z ww. firmą. RTcom znalazł się w wąskim gronie dziesięciu najlepszych partnerów na świecie.

 
Podczas imprezy Hytera zaprezentowała kilka nowych modeli urządzeń DMR oraz TETRA. Urządzenia DMR będą miały swoją oficjalną premierę już podczas europejskich targów PMRExpo w Kolonii w dniach 26-28 listopada.

Wśród nich m.in. dwa nowe modele radiotelefonów przenośnych DMR:

  • PD605
  • PD505

hytera--nowe-radiotelefony-dmr-pd605-pd505

 

Oraz nowy przemiennik DMR, przeznaczony do montażu w budynku – Hytera RD625.
 
hytera-przemiennik-dmr-hytera-rd625

Źródło: RTcom

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

 

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.publicznego.