Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowy radiotelefon IDAS z obsługą multitrankingu - Icom F3230D

 

Firma Icom America przedstawiła nowy radiotelefon ręczny IDAS, posiadający możliwość pracy w wielostrefowych sieciach trankingowych. Icom F3230D obsługuje również jednostrefowy tranking oraz wielostrefowe systemy łączności konwencjonalnej i dołączy do oferty IDAS MultiTrunk, zawierającej radiotelefon ręczny F-3210D i przewoźny F-5220D, wprowadzone w tym roku.

 

Icom F3230D

 

Nowy produkt firmy Icom posiada funkcje przydatne dla przedsiębiorstw usługowych, władz lokalnych i agencji rządowych, które potrzebują łączności na rozległym obszarze, obejmującym cały region. Radiotelefon pracujący w systemie IDAS posiada możliwość realizacji wywołań indywidualnych i grupowych, a także zdalnej blokady i ponownego przywrócenia do pracy (funkcje kill/stun/revive). W trybie trankingu wielostrefowego, funkcja “roaming scan” automatycznie wyszukuje sygnał z innej strefy, gdy użytkownik się przemieszcza, zapewniając nieprzerwaną łączność. Funkcja powiadamiania o zmianie kanału odtwarza głosowe komunikaty przy przełączaniu kanałów pokrętłem, dzięki czemu użytkownik nie musi patrzeć na radiotelefon w trakcie tej czynności.

 

Nowy radiotelefon jest łatwy w użytku i posiada 8-znakowy alfanumeryczny wyświetlacz LCD. Zawiera również mostkowy wzmacniacz audio (BTL) o mocy 1000 mW i jest zgodny z normami MIL-STD-810-C, -D, -E i -F oraz stopniem ochrony IP67, co w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją czyni go idealnym do pracy w głośnym i nieprzyjaznym otoczeniu.


Radiotelefon F3230D pracuje w zakresie VHF, natomiast bliźniaczy model F4230D — w UHF. Sugerowana cena detaliczna (w USA) obydwu z nich wynosi 610 $.

 

Źródło: www.icomamerica.com, Dystrybutorem produktów ICOM w Polsce jest firma ICOM Polska.

 

O firmie Icom Polska (icompolska.pl)
Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalnaFirma ICOM Polska Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w kwietniu 2004 roku. Firma wchodzi w skład międzynarodowej grupy VHF Group z siedziba w Oslo, działającej na rynku radiokomunikacyjnym grupującej firmy radiokomunikacyjne z Norwegii, Szwecji, Danii, Polski oraz krajów bałtyckich. ICOM Polska jest wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce produktów Icom Inc. Japan, producenta profesjonalnego sprzętu radiokomunikacyjnego.