Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola ogłasza wyniki finansowe za III kwartał 2013 roku

 

Firma Motorola Solutions podała do wiadomości, że w trzecim kwartale br. osiągnęła wynik sprzedaży na poziomie 2,1 mld $, co stanowi 2-procentowy spadek w porównaniu do poprzedniego kwartału. Jej sprzedaż w sektorze rządowym spadła o 4%, natomiast w sektorze przedsiębiorstw wzrosła o 2%.

 

Motorola Solutions

 

“W trzecim kwartale poszerzyliśmy marginesy operacyjne, zredukowaliśmy koszty i wypracowaliśmy dwucyfrowy EPS [wskaźnik zysku na akcję — przyp.red.],” powiedział Greg Brown, prezes zarządu i dyrektor generalny Motorola Solutions. “Ponadto, jesteśmy na drodze ku osiągnięciu 18-procentowego marginesu operacyjnego w całym roku.”

 

W III kwartale zysk z działalności operacyjnej obliczony zgodnie z zasadami rachunkowości GAAP wyniósł 320 mln $ — 15,2% wartości sprzedaży, podczas gdy w analogicznym okresie 2012 roku były to 324 mln $ — 15% wartości sprzedaży. Motorola wygenerowała 152 mln $ przepływów pieniężnych z działalności operacyjnej i zakończyła III kwartał z sumą 2,9 mld $ na koncie, zwracając swoim udziałowcom 494 mln $ w odkupionych udziałach i dywidendzie.


Firma przewiduje, że jej zyski w całym roku 2013 pozostaną na tym samym poziomie, co w roku ubiegłym. Dla przypomnienia, w 2012 roku Motorola Solutions osiągnęła wartość sprzedaży na poziomie 8,7 mld.

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com