Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Oficjalne obchody 20-lecia firmy Hytera

 

W bieżącym roku przypada 20 rocznica powstania firmy Hytera, wiodącego dostawcy rozwiązań profesjonalnej łączności radiowej. W tym okresie firma przeszła długą drogę stając się w krótkim czasie jednym z liderów branży radiokomunikacyjnej. Ostatnie lata to szczególnie dynamiczny rozwój firmy co dodaje dodatkowego smaku obchodom. Debiut na giełdzie papierów wartościowych w Shenzhen, wprowadzenie do oferty kompletnego rozwiązania DMR (jako drugi producent na świecie), rozwijanie standardu DMR Tier III (trunking) i PDT (Police Digital Trunking) oraz przejęcie działu TETRA firmy Rohde & Schwarz.

 

20-lecie-hytera

 

Hytera sukcesywnie rozwija także swoją sieć sprzedaży poprzez tworzenie lokalnych centrów sprzedażowych, serwisowych i R&D na całym świecie, zaznaczając swoją obecność na najważniejszych rynkach.

 

hytera-obchody-20-lecia-w-shenzen

 

Z okazji 20-lecia powstania Hytery, już 10 października w Shenzhen rozpoczynają się 3 dniowe obchody tej rocznicy. Ponad 600 gości z Chin i całego świata będzie wspólnie świętować 20-lecie firmy w luksusowym hotelu InterContinental w Shenzhen.

 

Hotel Intercontinental Shenzhen

W trakcie obchodów nie zabraknie także czasu na omówienie planów i strategii rozwoju firmy w ramach zaplanowanych prezentacji i dyskusji. Goście będą mieli okazję zapoznać się najnowszymi produktami, które w niedługim czasie trafią na światowe rynki. Wśród nich znajdą się także nowe radiotelefony w standardzie DMR oraz TETRA (całkowicie nowa linia terminali). Goście będą mieli także okazję zwiedzić siedzibę główną Hytery oraz najnowsze i najnowocześniejsze centrum produkcyjne w Baolong Industrial City.

 

Hytera_20th_logo

 

Wśród zaproszonych gości z Europy znajduje się także polski dystrybutor firmy Hytera, RTcom.

 

Źródło: RTcom

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.

 

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. (www.hytera.com) jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.