Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

MOTOTRBO Anywhere - łączność radiowa ze smartfonów

 

Motorola Solutions zaprezentowała nowe rozwiązanie łączności dla zespołów roboczych, MOTOTRBO Anywhere. MOTOTRBO Anywhere umożliwia pracownikom komunikowanie się z użytkownikami radiotelefonów MOTOTRBO i dołączanie do grup rozmównych z poziomu łatwej w użytku aplikacji na smartfony pracujące pod kontrolą systemu Android lub iOS. Cała transmisja pomiędzy urządzeniem przenośnym a bramką pośredniczącą w łączności z siecią MOTOTRBO jest szyfrowana algorytmem AES z kluczem 256-bitowym.

 

MOTOTRBO Anywhere

 

Dzięki MOTOTRBO Anywhere menedżerowie mogą korzystać obsługiwać pocztę elektroniczną, wykonywać połączenia telefonicznych i nawiązywać łączność z pracownikami wyposażonymi w radiotelefony przy użyciu jednego urządzenia przenośnego. W odróżnieniu od innych aplikacji typu push-to-talk, MOTOTRBO Anywhere jest zintegrowana z infrastrukturą systemu radiowego, dzięki czemu zapewnia skalowalność systemu i w obsłudze bardziej przypomina radiotelefon. Użytkownicy otrzymują niezawodną i wysoce bezpieczną komunikację biznesową niezależnie od tego, czy łączą się poprzez sieć komórkową, czy Wi-Fi.

 

MOTOTRBO Anywhere - struktura systemu

 

Mark Kroh, wiceprezes North America Channels w Motorola Solutions, powiedział: “Nasi klienci prosili nas o wysokiej jakości rozwiązanie łączące ich urządzenia przenośne z siecią MOTOTRBO i dostarczyliśmy je. Rozszerzanie zasięgu technologii PTT na nowe segmenty użytkowników, takich jak menedżerowie fabryk, znacznie zwiększa wartość, jaką przedstawia MOTOTRBO dla naszych klientów i partnerów. Ze zintegrowaną architekturą i łatwą w użytku, skalowalną bramką, MOTOTRBO Anywhere rozszerza natychmiastową, biznesową łączność tak, że pracownicy mogą komunikować się praktycznie bez ograniczeń.

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com 

 

Obejrzyj prezentację video nowej usługi:

 


 

motorola-solutions-logo-small-blueMotorola Solutions jest producentem rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw oraz organizacji z sektora publicznego. Najwyższej klasy innowacyjne technologie firmy Motorola wspierają jej klientów w kluczowych momentach. Motorola Solutions jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (New York Stock Exchange: NYSE) pod symbolem "MSI". Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.motorolasolutions.com. Bieżące komunikaty na temat firmy znaleźć można w centrum prasowym.