Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wzrost rynku PMR w latach 2012-2016

 

Firma analityczna TechNavio opublikowała raport dotyczący rozwoju rynku radiokomunikacji profesjonalnej w latach 2012–2016. Analitycy prognozują, że skumulowany roczny wskaźnik wzrostu w tym segmencie będzie wynosił 11,7 procent. Jednym z głównych czynników, które będą napędzały ten wzrost, jest stale rosnąca ilość sprzętu wykorzystywanego przez użytkowników z sektora bezpieczeństwa. Również integracja systemów łączności, wiążąca się z wykorzystaniem technologii LTE, niesie za sobą wzrost zapotrzebowania na nowe urządzenia. Raport wymienia także czynniki, które mogą hamować rozwój rynku, m.in. napiętą sytuację geopolityczną w niektórych regionach.

 

 Funkcjonariusze-norweskich-sluzb-z-radiotelefonem-TETRA-MTP850.jpg

 

Raport został przygotowany w oparciu o pogłębione badania rynku, poparte wypowiedziami uznanych ekspertów. W dokumencie zawarto analizę szeroko rozumianego rynku radiokomunikacji profesjonalnej, omówiono perspektywy jego rozwoju w ciągu najbliższych lat oraz pozycję najważniejszych dostawców sprzętu. Ponadto lektura raportu dostarcza informacji na temat technologii radiowych obecnych na rynku, trendów występujących w tym segmencie oraz głównych czynników napędzających i hamujących rynek. Z kolei dostawcy sprzętu są analizowani pod kątem słabych i mocnych punktów ich oferty, a także szans i zagrożeń, jakie przed nimi stoją.

 

Źródło: technavio.com