Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aeroflex prezentuje nowy tester radiowy 3920B

 

Amerykańska firma firma Aeroflex Incorporated zaprezentowała nowy stacjonarny tester systemów radiowych 3920B dla zakresu od 10 MHz do 1,05 GHz z możliwością opcjonalnego rozszerzenia do 2,7 GHz. Tester umożliwia wszechstronne pomiary analogowe oraz cyfrowe.

 

aeroflex-tester-systemow-radiowy-3920B

 

W testerze mogą być instalowane opcje rozszerzające wykorzystywane do badania urządzeń pracujących w standardach: P25, TETRA, NXDN, dPMR, DMR, MOTOTRBO, Motorola ASTRO, EF Johnson, Harris, HPD (High Performance Data) i wiele innych. Mnogość dostępnych rozszerzeń czyni go najbardziej wszechstronnym  rozwiązaniem dostępnym na rynku.

 

Tester 3920B zawiera m.in. analizator widma z generatorem śledzącym o czułości –140 dBm, trzy modulatory/generatory funkcyjne, trzy generatory sygnału audio, a nawet 2-kanałowy oscyloskop o paśmie 4 MHz. O parametrach przyrządu w dużym stopniu decyduje czuły odbiornik z wbudowanym przedwzmacniaczem wykorzystywany do wszystkich pomiarów typu „air”. Oprócz standardowych procedur pomiarowych mogą być instalowane opcjonalne rozszerzenia do pomiaru harmonicznych, zniekształceń spurious lub widma sygnału akustycznego z wykorzystaniem akustycznego generatora śledzącego. Jest też opcjonalne rozszerzenie umożliwiające dokonywanie pomiarów DMR (390OPT400). Opcja ta jest niezbędna do testowania repeaterów DMR i stacji mobilnych.

 

Źródło: aeroflex.com

 

O firmie Aeroflex

aeroflex-logo

Aeroflex Solutions Test jest jednym z liderów na rynku przyrządów pomiarowych. Produkty firmy obsługują szeroki zakres branż, w tym przemysł lotniczy, obronny, telefonii komórkowej i bezprzewodowej łączności szerokopasmowej. Produkty firmy Aeroflex znajdują się w ofercie firmy MERATRONIK.