Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

System GSM-R Huawei w tureckiej szybkiej linii kolejowej

 

Huawei zakończył testy interoperacyjności systemu GSM-R z siecią NSN (Nokia Siemens Networks) oraz własnymi stacjami bazowymi na potrzeby wprowadzenia GSM-R na tureckiej linii kolejowej wysokich prędkości EKB. Ukończenie budowy systemu GSM-R, zbudowanego na podzespołach różnych dostawców, jest kamieniem milowym w rozwoju sieci EKB, działającej w oparciu o ERTMS — Europejski System Zarządzania Ruchem Kolejowym.

 

huawei-engineer-electronics 

 

Wykonawca linii kolejowej, Alstom, zlecił firmie Huawei zaprojektowanie oraz wdrożenie systemu telekomunikacyjnego wraz z łącznością GSM-R. Powstała zintegrowana sieć, która wykorzystuje komponenty dostarczone przez wielu dostawców. Jest ona kolejnym przykładem udanego wdrożenia produktów Huawei na globalny rynek GSM-R.

 

GSM-R jest uznanym na świecie bezprzewodowym systemem łączności wykorzystywanym przez kolejnictwo. Służy on do komunikacji głosowej oraz transferu danych pomiędzy pociągami a personelem nadzorującym ruch. Rygorystyczne specyfikacje systemu GSM-R oraz wymagania dotyczące używanego sprzętu pozwalają operatorom kolejowym na budowę zintegrowanych systemów w oparciu o komponenty różnych dostawców. Doskonałym tego przykładem jest wdrożenie systemu GSM-R na linii EKB. System ten składa się z wielu komponentów, które zostały wybrane z ofert różnych firm tak, aby idealnie dopasować je do potrzeb użytkownika.

 

Źródło: RadioResource