Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera DMR na budowie mostu łączącego Hong Kong, Makao i Zhuhai

 

Firma Hytera poinformowała o dostarczeniu cyfrowego systemu łączności w standardzie DMR na potrzeby budowy mostu łączącego Hong Kong, Makao i Zhuhai. Prace konstrukcyjne przy jego budowie rozpoczęły się już w grudniu 2009 roku a połączenie ma być ukończone i oddane do eksploatacji w 2016 roku. Przewidywany koszt inwestycji to ponad 10 miliardów USD.

 

most-hong-kong-makao-Zhuhai

 

Ten gigantyczny most o całkowitej długości 36 km (29,6 km biegnące nad morzem oraz 6,7 km tunelu pod powierzchnią wody) ma połączyć terytorium Hong Kongu z Makao i chińskim miastem Zhuhai. Początek mostu będzie znajdował się w Hong Kongu na wyspie Lantau. Na potrzeby mostu zostaną usypane trzy sztuczne wyspy jako podstawy przęseł a w środkowej części most zamieni się w tunel (na tym odcinku morze jest bardzo uczęszczanym szlakiem handlowym).

 

 most-hong-kong-makao-Zhuhai-sztuczna-wyspa

 

W celu zapewnienia niezawodnej i efektywnej łączności, wykonawca zdecydował się na użycie systemu cyfrowej łączności radiowej w standardzie DMR dostarczonego przez firmę Hytera. Przemienniki Hytera RD985 zapewnią nie tylko możliwość pracy w trybie cyfrowym ale także w analogowym, jeżeli zajdzie potrzeba współpracy z użytkownikami pracującymi w tej technologii. Wybrane przez kupującego radiotelefony noszone Hytera PD705 dzięki swojej nadzwyczaj mocnej budowie i zgodności z normą IP67 doskonale nadają się do tak wymagających zadań. Pył, woda, błoto nie stanowią problemu a użytkownik nie musi się martwić o niezawodność sprzętu.

 

Realizacją projektu zajmuje się holenderskie konsorcjum Tunnel Engineering Consultants (TEC) - spółka typu joint venture pomiędzy Royal Haskoning, DHV oraz Witteveen & BOs.

Więcej na temat tego projektu na jego oficjalnej stronie: http://www.hzmb.hk/eng/about.html

 

Źródło: RTcom.pl

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

 

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. www.hytera.com jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.publicznego.