Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Uniwersalne ładowarki do radiotelefonów Motorola firmy GTS

 

Firma Global Technology Systems, zajmująca się systemami zasilania przenośnych urządzeń elektronicznych, w zeszłym tygodniu ogłosiła wprowadzenie na rynek swojego nowego rozwiązania do ładowania radiotelefonów dla służb bezpieczeństwa publicznego. Są to jedno- i sześciostanowiskowe ładowarki o wzmocnionej konstrukcji współpracujące ze wszystkimi ręcznymi radiotelefonami firmy Motorola. W odróżnieniu od większości innych rozwiązań, ładowarki GTS APX mogą jednocześnie obsługiwać różne modele radiotelefonów, co eliminuje konieczność stosowania wielu ładowarek.

 

Global Technology Systems

 

“W przeszłości przy wymianie radiotelefonów na nowocześniejsze użytkownicy byli zmuszeni również do kosztownej wymiany ładowarek. To rozwiązanie oszczędza pieniądze bez poświęcania jakości lub wydajności,” powiedział Scott Benezra, wiceprezes sprzedaży w regionie Ameryki Północnej w GTS.

 

Ładowarki HCH-APX1-CHG i HCH-APX6-CHG posiadają kilka różnych złączy w każdym stanowisku, dzięki czemu współpracują z bateriami o różnych kształtach i rozmiarach, bez potrzeby korzystania z adapterów. Obsługują także różne typy baterii: NiCd, NiMh, Li-Ion i Li-Poly. Co więcej, mają również zintegrowany zasilacz, co znacznie zmniejsza zajmowaną przez nie powierzchnię.

 

 

Źródło: www.gtspower.com