Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Simoco dostarczy radiotelefony dla zakładu naprawy palet w Australii

 

Simoco podpisało kontrakt na dostarczenie systemu łączności DMR dla firmy logistycznej Loscam. Radiotelefony zostaną zainstalowane w wózkach widłowych pracujących w zakładzie naprawy palet, który znajduje się w Melbourne, w Australii. Oprócz radiotelefonów przewoźnych firma dostarczy także stacje bazowe, które będą używane przez personel biurowy.

Simoc DMR Xd radiotelefony DMR

Pracownicy firmy Loscam, którzy zajmują się naprawą palet w ogromnym magazynie, będą używać radiotelefonów do bieżącej koordynacji zadań. Kierowcy wózków widłowych operujący na terenie całego zakładu zyskają bezpośrednią łączność z personelem biurowym, co znacznie usprawni ich pracę.


Firma Loscam jest wiodącym przedsiębiorstwem, zajmującym się obsługą transportu paletowego i kontenerowego. Współpracuje zarówno z międzynarodowymi gigantami, jak i lokalnymi firmami, zapewniając im obsługę transportu paletowego w obrębie Australii oraz Azji. Wybudowany od podstaw kosztem wielu milionów dolarów zakład naprawy palet w dzielnicy Truganina położonej na obrzeżach Melbourne jest największym tego typu obiektem w obrębie firmy. Zajmuje on powierzchnię 31500 metrów kwadratowych.

 

Źródło: www.landmobile.co.uk