Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

PMRExpo 2013 - zapowiedź

 

W dniach 26–28 listopada 2013 roku w Kolonii (Niemcy) odbędzie się 13. edycja PMRExpo, największej w Europie wystawy i konferencji branży radiokomunikacji profesjonalnej (ang. PMR — Professional Mobile Radio). W tym roku wydarzenie zostanie połączone również z Międzynarodowym Forum Służb Bezpieczeństwa Publicznego (International Public Safety Forum) i jest skierowane bardziej do międzynarodowej widowni.

 

Logo PMRExpo

 

Forum IPSF będzie miało miejsce 26 i 27 listopada w godzinach 13:00–15:00, na stanowisku Forum Aplikacji. Głównym tematem dyskusji, prowadzonych w języku angielskim, będą aplikacje dla służb bezpieczeństwa publicznego. Pojawią się na nich międzynarodowi eksperci z doświadczeniem w branży, a moderatorami będą Hannu Aronsson, przewodniczący grupy roboczej ds. aplikacji w Stowarzyszeniu TETRA i Łączności Krytycznej (TCCA) oraz Tero Pesonen, profesjonalista z branży łączności krytycznej. Wstęp jest otwarty dla wszystkich odwiedzających PMRExpo.

 

PMRExpo zorganizowano w oparciu o pięć filarów: targi branżowe, sympozjum (26–27 listopada), Kongres Centrów Dowodzenia, Forum Aplikacyjne oraz nowość w tym roku, Międzynarodowe Forum Służb Bezpieczeństwa Publicznego.

 

 

Źródło: www.pmrexpo.de