Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

IDAS Blue dla metra w Los Angeles

 

Firma Icom America uzyskała warty wiele milionów dolarów kontrakt od Metropolitalnej Agencji Transportowej Hrabstwa Los Angeles (LACMTA), na modernizację jej systemu komunikacji radiowej. Chodzi o migrację z obecnego systemu do IDAS Blue — wielostrefowego rozwiązania łączności konwencjonalnej z funkcją votingu, pracującego w kanale o szerokości 6,25 kHz.

 

Logo IDAS

 

IDAS Blue zapewni organizacji z Los Angeles płynny roaming oraz niezawodną łączność na rozległym obszarze (ponad 3,7 tys. km2.), nad i pod powierzchnią ziemi, w tym wzdłuż sześciu linii kolejowych. W systemie będą pracować radiotelefony ręczne Icom F3161D i F3261D, przewoźne F5061DS, repeatery FR5000, konsole Avtec i wyposażenie monitoringu TASC. IDAS Blue jest niezwykle skalowalnym rozwiązaniem i spełni również przyszłe potrzeby komunikacyjne po rozbudowie metra w LA.

 

“Wszechstronna technologia firmy Icom jest wykorzystywana w nowojorskim transporcie zbiorowym, jak również na największych w kraju [USA — przyp. red.] liniach kolejowych do przewozu osób i towarów,” powiedział Rodney Grim, Key Accounts Manager w firmie Icom America. “Oferujemy rozwiązania zastępujące simulcast za ułamek kosztów starszych systemów.”

 

Więcej o systemie IDAS na idas.pl

 

Źródło: www.icomamerica.com