Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Amerykański Czerwony Krzyż przechodzi na DMR Tier 2

 

Amerykański Czerwony Krzyż (ARC), wieloletni użytkownik radiotelefonów firmy Vertex Standard, przetestował jej nową technologię łączności podczas zaprzysiężenia prezydenta USA 21 stycznia br.

 

Główna siedziba Amerykańskiego Czerwonego Krzyża

 

W obszarze National Mall, gdzie odbyła się ta uroczystość, rozmieszczono 20 zespołów reagowania kryzysowego. Przeszkoleni w pierwszej pomocy wolontariusze czuwali nad bezpieczeństwem widzów i służyli wsparciem, a w razie potrzeby transportowali do punktów medycznych osoby, które poczuły się źle lub doznały urazu.

 

Przez ponad 20 lat Amerykański Czerwony Krzyż w swojej pracy korzystał z ręcznych i przewoźnych radiotelefonów analogowych firmy Vertex Standard. Niedawno organizacja zaczęła rozważać przejście na łączność cyfrową. Wybór padł na serię produktów Vertex eVerge, zgodną ze standardem DMR Tier 2, z racji oferowanego przezeń czystego dźwięku, bezpieczeństwa korespondencji radiowej i możliwości zarządzania połączeniami.

 

Zaprzysiężenie Barracka Obamy stało się doskonałą okazją na przetestowanie nowej łączności w wymagających warunkach. Radiotelefony zostały darmowo wypożyczone na potrzeby testów, lecz ARC zdecydował się je zakupić i przeprowadzić stopniową migrację na cyfrowy system komunikacji radiowej.Źródło: mccmag.com Fot.: commons.wikimedia.com