Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Premiera nowych akcesoriów audio dla Motorola MOTOTRBO

 

Firma Motorola Solutions ogłosiła wczoraj premierę nowych akcesoriów audio dla systemu MOTOTRBO, które pozwolą zwiększyć jeszcze bardziej funkcjonalność radiotelefonów.

 

INC RSM to zewnętrzny mikrofonogłośnik z redukcją hałasu opartą o dwa mikrofony, co pozwala użytkownikom na prowadzenie komunikacji w głośnym otoczeniu. Urządzenie występuje w dwóch wersjach: odpornej na zanurzenie w wodzie (stopień ochrony IP57) i z 3,5-milimetrowym wyjściem audio umieszczonym na kablu.

 

motorola-mototrbo-speaker-PMMN4025

 

Motorola zaprezentowała również zestaw słuchawkowy przeznaczony do zastosowań kamuflowanych. Składa się on z trzech części: całkowicie niewidocznej słuchawki ukrywanej w uchu, umieszczanej na szyi pętli indukcyjnej wraz z klipsem mocującym oraz bezprzewodowego przycisku PTT.

 

Ostatnią z nowości jest Bluetooth Accessory Kit, czyli bezprzewodowa słuchawka Bluetooth do radiotelefonów MOTOTRBO. Wyposażono ją w odwracany zausznik, wygodną część douszną oraz akumulator wystarczający na cały, 8-godzinny dzień pracy. Część umieszczaną w uchu można łatwo wymieniać, dzięki czemu pracownicy z różnych zmian mogą korzystać z tego samego zestawu, zachowując jednocześnie higienę i oszczędzając koszty.

 

 

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com