Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Policja z Las Vegas zakupiła system P25 od Motoroli

 

Policja Metropolitalna Las Vegas (LVMPD), ogłosiła zawarty przez siebie kontrakt warty 26 mln dolarów, na wdrożenie cyfrowego systemu łączności radiowej Project 25 (P25) Phase 2. Będzie on pracował w paśmie 700 MHz i rozszerzy interoperacyjność systemu P25 na obszarze hrabstwa Clark oraz w całej południowej Nevadzie.

 

 

Radiowóz LVMPD

 

W rejonie Las Vegas zostanie uruchomiona sieć trankingowa 700 MHz typu simulcast, natomiast w hrabstwie Clark — sieć trankingowa 700 MHz. Obydwie zostaną dostarczone przez firmę Motorola i poprawią interoperacyjność oraz usprawnią koordynację pomiędzy LVMPD, a innymi agencjami w południowej Nevadzie. W systemie łączności będzie wykorzystywanych 2100 przewoźnych i 3100 ręcznych radiotelefonów Motorola, a także ulepszony sprzęt dyspozytorski i radiotelefony zamontowane w siedmiu policyjnych śmigłowcach.

 

31-strefowy system trankingowy umożliwi funkcjonariuszom znajdującym się w śmigłowcach skomunikować się z policjantami na ziemi, aby zapewnić optymalne wsparcie na potrzeby przeprowadzanych akcji. System łączności obejmie również CAD (Computer-Aided Dispatch) oraz nowe, cyfrowe rozwiązanie do rejestracji połączeń. LVMPD wyposaży również 97 stanowisk operatorskich w konsole dyspozytorskie.

 

Źródło: www.radioresourcemag.com Fot.: Flickr/cliff1066