Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Udane testy terminali Simoco DMR i stacji bazowej Selex

 

Terminale DMR Tier 2 wyprodukowane przez Simoco Group pomyślnie przeszły testy interoperacyjności ze stacją bazową firmy Selex Elsag. W ich trakcie weryfikowano współpracę terminali z serii Simoco Xd DMR: ręcznego SD650 oraz przewoźnych SDM610 i SDM630 ze stacją bazową Selex ECOS-D RGW4000.

 

Produkty z serii Simoco Xd DMR

 

Przeprowadzone testy obejmowały wywołania głosowe: grupowe, indywidualne oraz rozgłoszeniowe. Wszystkie obowiązkowe testy zostały zakończone pozytywnie, a wyniki i pliki z zapisem ich przebiegu przeanalizowane przez niezależną Techniczną Grupę Roboczą Stowarzyszenia DMR, zanim wydano certyfikat.

 

“Współpraca urządzeń różnych producentów jest jedną z głównych zalet DMR, ponieważ dzięki temu ostatecznie obniżymy koszty posiadania i pomożemy klientom integrować radiotelefony z ich strategią łączności,” powiedział dyrektor generalny Simoco Group. “Jest to duży krok naprzód ku realizacji tego celu i chciałbym podziękować wszystkim, którzy brali w tym udział, w tym firmie Selex Elsag i Stowarzyszeniu DMR, za ich współpracę.”

 

“Rozwój technologii DMR i powiększanie się listy dostępnych produktów oraz aplikacji Tier 2 i Tier 3 to klucze do sukcesu tego standardu na rynku w procesie nieustannego ulepszania go,” powiedział Andy Grimmett, przewodniczący Technicznej Grupy Roboczej Stowarzyszenia DMR. “Liczba przeprowadzonych testów interoperacyjności świadczy o bardzo szybkim upowszechnianiu się technologii DMR, tak samo jak rosnąca liczba wytwórców, którzy obecnie sprzedają lub są w trakcie prac nad produktami działającymi w tym standardzie.”Źródło: radioresourcemag.com