Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera DMR na jednej z największych imprez sportowych świata

 

World Police and Fire Games to trzecia największa impreza sportowa na świecie. Jest to najbardziej prestiżowe wydarzenie dla przedstawicieli służb mundurowych, które cyklicznie odbywa się co dwa lata. Pomimo swojej wielkości i światowego zasięgu, świadomość na temat jej istnienia jest dość niewielka.

 

WPFG-world-police-and-fire-games-2013-belfast-logo


W tym roku ponad 10.000 uczestników z całego świata konkurować będzie w Belfaście w Irlandii Północnej. Zostanie rozegranych ponad 70 różnych konkurencji sportowych. Impreza odbędzie się w dniach 1-10 sierpnia. W roku 2011 imprezę gościł Nowy Jork a w 2015 ma się ona odbyć w Fairfax w USA. Jak zwykle, także i w tej edycji udział wezmą zawodnicy z Polski.


hytera-dmr-radiotelefon-PD78x-wodoszczelny-ip67Hytera dla obsługi imprezy oraz zapewnienia bezpieczeństwa dostarczy ponad 250 radiotelefonów cyfrowych DMR oraz przemienniki. Doskonała jakość dźwięku, podwójna pojemność systemu oraz zaawansowane mechanizmy bezpieczeństwa zapewnią pewną łączność podczas tak ogromnego i złożonego wydarzenia. Na wybór urządzeń firmy Hytera do obsługi World Police and Fire Games wpływ miała także dostępność radiotelefonów noszonych o nadzwyczaj wysokiej odporności na wodę i pył. Wszystkie radiotelefony przenośne DMR firmy Hytera są zgodne z normą IP67 co umożliwia korzystanie z nich w każdych warunkach pogodowych.

 

Hytera sukcesywnie wspiera imprezy sportowe a w ostatnich latach jej urządzenia wykorzystano w kilku prestiżowych imprezach sportowych:

  • regaty America`s Cup,
  • turnieje tenisowe French Open i China Open,
  • Euro 2012.

 

Źródło: RTcom

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.

 

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. (www.hytera.com) jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.