Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Thales pokazał NEXIUM Wireless na targach CCW 2013 w Paryżu

 

Międzynarodowy koncern Thales ogłosił podczas targów Critical Communications World 2013 w Paryżu uruchomienie nowej platformy komunikacyjnej NEXIUM Wireless, która oprócz standardowych usług PMR umożliwia również szybką transmisję danych w oparciu o technologię 4G LTE.

 

Tesquad-new-mission-critical-smartphone-thales

 

Profesjonalni użytkownicy systemów radiowych wymagają szybkiego dostępu do danych oraz aplikacji multimedialnych w czasie rzeczywistym, tak aby reagować odpowiednio do zmieniającej się szybko rzeczywistości. Coraz bardziej widać zapotrzebowanie na takie usługi, jak: Video-on-the-move, streaming, dostęp do baz danych (weryfikacja tożsamości, podgląd kamer CCTV), transfer plików (mapy satelitarne, zdjęcia itd.) czy usługi lokalizacyjne.

 

Nowy system NEXIUM Wireless pozwala na skorzystanie użytkownikom z zalet technologii 4G, a dzięki nowemu smartfonowi TeSquad odpornemu na niekorzystne warunki zewnętrzne, użytkownicy mogą korzystać z nowych usług w każdej sytuacji. 

 

Więcej o nowym systemie prosto ze stoiska Thales podczas CCW 2013 opowiada Nicolas Motte, Marketing Director działu PMR.

 

 

Źródło: thalesgroup.com, własne.

 

Informacje o grupie Thales (thalesgroup.com)

Thales-logoDziałając w 50 krajach i zatrudniając 68 000 pracowników, Thales jest światowym liderem w systemach informacji o kluczowym znaczeniu dla obronności i bezpieczeństwa, lotnictwa oraz transportu. Dzięki zaangażowaniu 22 500 wysoko wykwalifikowanych naukowców i inżynierów Thales zdobył uznanie za zdolność tworzenia i wdrażania technologii cywilnych i wojskowych.