Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera dostarczyła system trankingowy DMR dla policji w Daqing

 

Pod koniec 2012 roku Hytera dostarczyła i uruchomiła nowy system cyfrowej łączności dla policji w Daqing w prowincji Heilongjiang w północno-wschodnich Chinach. Dotychczas używany trankingowy system analogowy MPT nie spełniał już wymagań policji. Niska jakość dźwięku, mało efektywne wykorzystanie częstotliwości, ograniczone możliwości korzystania z zaawansowanych funkcji dyspozytorskich i AVL (lokalizacja w oparciu o GPS) oraz brak systemowej archiwizacji połączeń negatywnie wpływało na efektywność pracy. Policja regionu Daqing zdecydowała się na cyfrowy system trunkingowy DMR firmy Hytera.

 

Hytera-Daqing-Control-Room

 

Zakupiony system składa się z 24 stacji bazowych Hytera DS-6210 połączonych przy użyciu sieci IP z centralnym sterownikiem MSO. Praca w oparciu o protokół IP umożliwiła skorzystanie z nowych funkcji, dotychczas niedostępnych w starym system analogowym:

 

  • Zaawansowane aplikacje dyspozytorskie ułatwiające komunikację z użytkownikami i koordynację działań,
  • AVL – pozycjonowanie użytkowników na cyfrowej mapie w oparciu o moduły GPS wbudowane w terminale,
  • Integracja z siecią telefoniczną PSTN,
  • NMS – Network Management Service dla łatwego zarządzania siecią, zdalnego zarządzania stacjami bazowymi i terminalami,
  • W pełni cyfrowy rejestrator dźwięku i danych zapisujący wszystkie typy połączeń (grupowe, indywidualne, SDS i pozycje GPS),
  • Technologia Cross-zone handover zapewnia nieprzerwaną łączność także w momencie zmiany strefy.


W systemie pracuje w sumie ponad 5000 terminali: noszonych Hytera PD785(G) oraz mobilnych MD785(G).
Dzięki pracy w standardzie DMR i efektywnemu wykorzystaniu częstotliwości, policja zyskała także dodatkowe kanały rozmówne co znacząco poprawiło komunikację. System trankingowy zapewnia priorytetyzację i kolejkowanie połączeń. Hytera zapewniła także integrację z dotychczas używanym systemem analogowym MPT.

 

Hytera-Daqing-Control-Room-chines-police

 

Źródło: RTcom.pl

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

 

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.