Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera wspiera akcję ratunkową po trzęsieniu ziemi w Ya`an

 

W ubiegłotygodniowym, tragicznym trzęsieniu ziemi w Ya`an w prowincji Syczuan w Chinach, zginęło ponad 200 osób a rannych zostało ponad 11.000 osób. Ogromne zniszczenia nie ominęły także sieci łączności, z której korzystały służby bezpieczeństwa publicznego.

 

Konfiguracja systemu Hytera przez inżyniera firmy 


Hytera zdecydowała się natychmiast wesprzeć akcję ratunkową cyfrowymi środkami łączności DMR. Używana przez policję, straż pożarną oraz pogotowie sieć łączności została zniszczona w czasie trzęsienia ziemi co uniemożliwiało efektywne zarządzanie akcją ratunkową.

 

Dostarczone przez Hyterę przemienniki i radiotelefony cyfrowe DMR oraz systemy dyspozytorskie zapewniły łączność w tym krytycznym momencie. Hytera zapewniła także wsparcie techniczne w postaci swoich inżynierów, którzy uruchomili system oraz przeszkolili użytkowników. Hytera zapewniła także środki łączności dla kolei, której sieć łączności została także częściowo zniszczona na tym terenie. Umożliwiło to lepszą koordynację transportów z pomocą, tak ważnych w tym momencie.

On-site product training to the rescue team by Hytera engineer

 

Źródło: Hytera

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.

 

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.