Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Drugi wektorowy transceiver sygnałów firmy National Instruments

 

Firma National Instruments (Nasdaq: NATI) ogłosiła wprowadzenie na rynek drugiego wektorowego transceivera sygnałów NI PXIe-5645R, ze swobodnie modyfikowalną programowo architekturą, którą inżynierowie mogą zmieniać za pomocą aplikacji LabVIEW według swoich wymagań. Nowy wektorowy transceiver sygnałów posiada wysoko wydajnościowy, różnicowy lub asymetryczny, interfejs sygnałów I/Q umożliwiający testowanie sygnałów zarówno o częstotliwościach radiowych, jak i pasma podstawowego, za pomocą jednego przyrządu pomiarowego. Takie podejście wraz z wykorzystaniem najnowszych technologii komputerowych i rozwiązań FPGA znacznie skraca czas testowania.

 

National-Instruments-PXIe-5645R

„Swobodnie modyfikowalna programowo architektura nowego wektorowego transceivera sygnałów NI PXIe-5645R zapewnia niespotykaną dotychczas elastyczność w zastosowaniach obejmujących na przykład testowanie pasma podstawowego transceiverów RF”, uważa Jin Bains, wiceprezes działu badań i rozwoju w zakresie wykorzystania częstotliwości radiowych w firmie National Instruments.

Charakterystyka produktu

  • Zakres częstotliwości 65 MHz do 6 GHz, chwilowa szerokość pasma 80 MHz, 24 szybkie kanały wejść/wyjść cyfrowych
  • Interfejs sygnałów I/Q pasma podstawowego, próbkowanie danych z szybkością 120 MS/s i rozdzielczością 16-bitów, przy szerokości pasma zespolonego równego 80 MHz; konfiguracja różnicowa lub asymetryczna
  • Programowalny układ FPGA, którego zaimplementowaną funkcjonalność inżynierowie mogą swobodnie dostosować do swoich potrzeb
  • Użytkownicy mogą pobrać z witryny www.ni.com/vst/ wstępnie opracowane i możliwe do modyfikacji aplikacje FPGA dla większości powszechnie stosowanych rozwiązań


National-Instruments-logo

O National Instruments

 

Firma National Instruments już od 37 lat jest pionierem i liderem w technologii urządzeń wirtualnych. Ta rewolucyjna koncepcja zmieniła podejście inżynierów, naukowców oraz środowiska akademickiego do zagadnienia pomiarów i ich automatyzacji. Wykorzystując komputery osobiste i technologie komercyjne, wirtualne oprzyrządowanie zwiększa produktywność i obniża koszty aplikacji testowych, sterujących i wspomagających projektowanie. Jest to możliwe do osiągnięcia dzięki łatwemu w integracji oprogramowaniu NI LabVIEW oraz modułowemu sprzętowi pomiarowemu i sterującemu klasy PXI, PCI, PCI Express, USB i Ethernet. National Instruments z siedzibą w Austin, w Teksasie zatrudnia ponad 6850 pracowników i ma oddziały w 40 krajach. Od dwunastu lat magazyn FORTUNE wymienia NI jako jedną ze 100 najlepszych firm, dla których warto pracować.


National Instruments Poland Sp. z o.o.
Salzburg Center
ul. Grójecka 5
02-025 Warszawa
Tel: +48 22 328 90 10
Tel: 00 800 361 1235
Fax: +48 22 331 96 40
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Web: poland.ni.com