Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RadioTech.pl partnerem medialnym Stowarzyszenia DMR

 

RadioTech.pl, pierwszy w Polsce portal internetowy o radiokomunikacji profesjonalnej, został oficjalnym partnerem medialnym międzynarodowego Stowarzyszenia DMR.

Stowarzyszenie DMR (Digital Mobile Radio Association) zrzesza producentów i organizacje zainteresowane wykorzystywaniem lub produkowaniem urządzeń działających w standardzie DMR. Aktualnie do organizacji należy 56 członków, wśród nich producenci terminali, infrastruktury, aplikacji oraz operatorzy systemów DMR i regulatorzy.

 

dmr-association-radiotech-pl Logo 

"Misją Stowarzyszenia DMR jest pomoc w rozwoju rynku DMR. Pomyślne zwiększenie świadomości na temat standardu DMR (ang. Digital Mobile Radio) poprzez edukację, promocję i dyskusję jest kluczem do naszego sukcesu" — powiedział Marco Morresi, członek grupy marketingowej Stowarzyszenia DMR.

"Sekcja Partnerów Medialnych na naszej stronie internetowej została stworzona w celu uwidocznienia lokalnych, regionalnych i międzynarodowych twórców którzy dostarczają interesujących treści swoim czytelnikom na temat technologi DMR, przyczyniając się w ten sposób do realizacji naszej misji."

 

"Uzyskanie statusu partnera medialnego od Stowarzyszenia DMR to dla nas wielki zaszczyt. Cieszymy się, że nasza praca i wkład w popularyzację standardu cyfrowej łączności radiowej DMR została dostrzeżona przez kierownictwo tej organizacji" — powiedział Mariusz Waruszewski, redaktor naczelny RadioTech.pl. "Radiokomunikacja profesjonalna jest naszą pasją, cieszymy się, że nasz młody i wąsko wyspecjalizowany serwis zyskuję z miesiąca na miesiąc co raz szersze grono czytelników. Jest to dowód na to, że dotychczas brakowała w polskim Internecie przestrzeni w której skupiają się profesjonaliści łączności radiowej" - dodał Waruszewski.

 

Sekcja Partnerów Medialnych dostępna na stronie: http://dmrassociation.org/?page_id=3607

 

Źródło: własne, DMR Association.