Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions otrzymała pięć nagród red dot product design

 

Schaumburg, USA, 19 marca 2013 roku — firma Motorola Solutions Inc. ogłosiła, że została uhonorowana pięcioma nagrodami red dot product design 2013 za swoje produkty. Ich wręczenie odbędzie się 1 lipca br. podczas gali w Teatrze Aalto w niemieckim Essen. Następnie produkty firmy Motorola będą prezentowane przez cztery tygodnie na specjalnej wystawie w muzeum red dot design.

 

Produkty Motorola, które otrzymały nagrodę red dot

 

Nagrody red dot product design są corocznie przyznawane przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen, za produkty o ponadprzeciętnym wzornictwie. W tym roku 37-osobowe jury spośród 4600 kandydatów w 19 kategoriach wybrało między innymi pięć urządzeń firmy Motorola:

 

  • Nagłowny komputer HC1 — pierwszy model z nowej klasy przenośnych, obsługiwanych bez użycia rąk komputerów do zastosowań przedsiębiorczych. Rozpoznaje on gesty głowy oraz  głos i umożliwia użytkownikom dostęp do dokumentów i aplikacji biznesowych, a także strumieniowanie wideo.
  • Przenośny komputer MC40 — niewielkie urządzenie o wielu zastosowaniach, m.in. w handlu i opiece zdrowotnej, do zarządzania inwentarzem oraz jako przenośny terminal POS.
  • Radiotelefony MOTOTRBO z serii SL — najcieńsze i najlżejsze radiotelefony DMR na świecie, zaprojektowane tak, aby spełnić wymagania użytkowników z branż takich, jak opieka zdrowotna, usługi, ochrona i obsługa lotnisk.
  • Panel przedni O2 do przewoźnych radiotelefonów P25 z serii APX — jego wytrzymała obudowa zaprojektowana zgodnie z wzornictwem XE pozwala na użytkowanie urządzenia w warunkach narażenia na wodę, brud i wibracje.
  • Radiotelefony PMR446 z serii TLKR — wydajne radiotelefony “walkie-takie” w niewielkiej cenie, dla osób uprawiających sporty na otwartej przestrzeni oraz każdego, kto potrzebuje niezawodnej, nielicencjonowanej łączności.