Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera pomyślnie ukończyła testy interoperacyjności DMR Tier III z firmą Harris

 

Firma Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu kolejnych testów interoperacyjności (IOP Tests) dla produktów DMR Tier III. W tej sesji IOP przebadano infrastrukturę i terminale firmy Hytera oraz Harris. W testach udział wzięły przenośne radiotelefony DMR Tier III ww. firm oraz infrastruktura, włącznie z najnowszym systemem trunkingowym HDT3000 firmy Harris. Jest to pierwszy udany test IOP systemów DMR Tier III w paśmie 800/900 MHz.

 Rodzina produktów Hytera DMR
Testy interoperacyjności IOP potwierdzają otwartość standardu DMR co znacząco przyczynia się do jego popularyzacji i rozwoju. Dla użytkowników jest to potwierdzenie, że terminale różnych marek będą działały prawidłowo w systemach trankingowych DMR Tier III innych producentów. Szczegółowe informacje nt. procedury testowej oraz protokoły z testów można pobrać na stronie Stowarzyszenia DMR > http://dmrassociation.org/?cat=40

Należy wspomnieć, że w roku 2012 Hytera pomyślnie przeszła testy interoperacyjności DMR Tier III z urządzeniami firmy Tait Communications oraz DMR Tier II z urządzeniami Motorola Solutions (MOTOTRBO), Radio Activity oraz Selex.

 

Momentum-harris-dmr


Firma Hytera jako pierwsza na świecie zaoferowała kompletne rozwiązanie w standardzie ETSI DMR Tier III. Zarówno infrastruktura jak i znane już terminale Hytera PD705, PD785, MD785, X1e, X1p, PD795Ex. Wszystkie oferowane przez firmę Hytera terminale DMR mogą pracować w kilku standardach. W zależności od potrzeb, może być to konwencjonalny ETSI DMR Tier II, konwencjonalny analogowy, trunkingowy MPT1327 lub trunkingowy ETSI DMR Tier III. Umożliwia to użytkownikom wybranie najbardziej dla nich dogodnej konfiguracji i łatwą migrację np. z MPT1327 na DMR Tier III lub z DMR Tier II do Tier III.

 

Źródło: Hytera

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.