Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Huawei i Teltronic zawarły porozumienie patentowe LTE

 

5 marca firmy Huawei oraz Teltronic ogłosiły, że zawarły porozumienie patentowe dotyczące wzajemnego wykorzystania rozwiązań stosowanych w technologii LTE.

 

huawei-teltronic-lte Logo

Huawei inwestuje znaczne środki w badania naukowe oraz rozwój w zakresie technologii telekomunikacyjnych. Firma zgromadziła pokaźne zasoby praw intelektualnych w celu ochrony swoich inwestycji w zakresie innowacji. Dr Song Liuping, główny prawnik Huawei, powiedział: „Zawarcie  porozumienia pomoże w stworzeniu harmonijnego układu biznesowego. Wierzymy, że dzielenie się innowacyjnością w obrębie sektora przemysłu jest kluczowe, aby rozwinąć rynek rozwiązań opartych na technologii LTE i aby umożliwić wszystkim firmom świadczenie wysokiej jakości usług dla abonentów.”


Z kolei Juan R. Ferro, dyrektor generalny firmy Teltronic, stwierdził: „Współpraca z liderem rynku, jakim jest Huawei, jest dla nas ogromną przyjemnością. Podjęliśmy ją, aby sprostać wymaganiom naszych klientów, oraz aby wypełnić nasze zamierzenia biznesowe. Zawarcie tego porozumienia ugruntuje nasze postanowienie, aby oferować klientom jeszcze lepsze rozwiązania.”


Jako wiodący światowy dostawca rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych, Huawei jest posiadaczem wielu istotnych patentów w zakresie technologii 4G/LTE. Ma 148 przedstawicieli na wysokich stanowiskach w organizacjach standaryzacyjnych takich jak 3GPP, ITU, IEEE oraz OMA.

 

Źródło: HuaweiHuawei logoHuawei jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych i telekomunikacyjnych. Koncentrując się na zorientowanych na klienta innowacyjnych produktach oraz partnerstwach z innymi podmiotami firma jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie sieci i urządzeń telekomunikacyjnych oraz technologii chmury obliczeniowej. Huawei dostarcza konkurencyjne rozwiązania, z których korzystają firmy telekomunikacyjne, przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni. Produkty Huawei są znane w 140 krajach na świecie, korzysta z nich ponad jedna trzecia populacji naszego globu. Firma w swojej ofercie posiada system łączności trankingowej TruStar CDMA oraz nowatorskie rozwiązanie eLTE.Teltronic logo Firma Teltronic  wytwarza szeroką gamę produktów w różnych technologiach: TETRA, P25, Konwencjonalne PMR, MPT-1327 oraz WiMAX. Jednakże gros produkcji koncentruje się na technologii TETRA i P25. Łącząc takie cechy jak innowacyjność i najwyższa jakość Teltronic dostarcza kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla szerokiego kręgu odbiorców, wśród których są służby ratownicze, transport publiczny, energetyka oraz przemysł. Produkty Teltronic są dostępne na całym świecie, w tym momencie w 50 krajach działa ponad 300 sieci łączności zbudowanych na urządzeniach firmy Teltronic.