Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Vertex Standard wprowadza serię produktów eVerge, kompatybilnych z DMR

 

Firma Vertex Standard wprowadziła nową serię swoich produktów przeznaczonych do cyfrowej mobilnej łączności radiowej – eVerge. Są to: radiotelefony ręczne EVX-530, radiotelefony przewoźne EVX-5300/5400 i repeater EVX-R70. Wszystkie z nich są kompatybilne ze standardem DMR i mogą pracować w trybie analogowym, co ułatwia przechodzenie z łączności analogowej na cyfrową. Radiotelefony eVerge są przeznaczone dla klientów z przemysłu i przedsiębiorstw, którzy obecnie korzystają z podstawowej, głosowej łączności radiowej i mogliby skorzystać z lepszej jakości audio, szerszego zasięgu oraz większej prywatności jaką daje łączność cyfrowa, bez ponoszenia większych kosztów.

 

 Seria Vertex Standard eVerge

 

Radiotelefony eVerge działają w oparciu o wielodostęp z podziałem w dziedzinie czasu (TDMA), dzięki czemu są sprawniejsze energetycznie i efektywniejsze widmowo w porównaniu do sprzętu analogowego. Spełniają także wymogi standardu DMR, dzięki czemu mogą współpracować z ponad 74 procentami cyfrowych radiotelefonów stosowanych na całym świecie. TDMA zwiększa także pojemność systemu, gdyż w tym samym kanale radiowym mogą być jednocześnie prowadzone dwie niezależne łączności.

Radiotelefony eVerge pracują w pasmach VHF oraz UHF i posiadają następujące zalety:

  • Lepsza jakość dźwięku w porównaniu z systemami analogowymi, dzięki zastosowaniu kodera AMBE+2 eliminującego szumy i zakłócenia z sygnału.
  • Rozszerzone możliwości zarządzania połączeniami: wywołania indywidualne, grupowe oraz przesyłanie wiadomości tekstowych.
  • Większa prywatność w trybie cyfrowym, bez potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu szyfrującego. Tylko pożądany odbiorca może usłyszeć transmisję, a jakość dźwięku nie pogarsza się, jak w przypadku stosowania analogowych skramblerów.
  • System automatycznego sprawdzania zasięgu (ARTS), cyklicznie sprawdzający możliwość połączenia z innymi radiotelefonami w niego wyposażonymi i powiadamiający użytkownika o wyjściu poza zasięg łączności. Modele z serii eVerge posiadają system ARTS II działający również w trybie cyfrowym.
  • Ręczne radiotelefony EVX-530 cechują się do 40% dłuższym czasem pracy na baterii w trybie cyfrowym, stopniem ochrony IP57 (odporność na pył i wodoszczelność do 30 min na głębokości 1 m), dedykowanym przyciskiem alarmowym i funkcją “samotny pracownik”.

 

Źródło: www.everge.vertexstandard.com

 

Informacje o firmie Vertex Standard

Vertex-Standard-logoVertex Standard Co. Ltd to japońska firma działająca od 1956 roku w branży produktów do komunikacji radiowej na lądzie, na morzu, w lotnictwie oraz w zastosowaniach amatorskich. Już na początku działalności firma Vertex Standard stała się światowym liderem w dziedzinie produkcji radiotelefonów, wykorzystującym zaawansowane technologie. Satysfakcja klienta ma dla firmy kluczowe znaczenie, dlatego oferowane produkty spełniają zmieniające się wymagania odbiorców z branży komunikacji radiotelefonicznej. Więcej informacji na temat firmy Vertex Standard można znaleźć w witrynie www.vertexstandard.com/lmr.