Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola MC45 - niedrogi komputer mobilny

 

Firma Motorola Solutions zaprezentowała nowy komputer mobilny MC45. To niedrogie i niewielkie urządzenie, obsługujące łączność bezprzewodową w standardach WLAN i WAN, przeznaczone jest do użytku przez pracowników terenowych z firm różnej wielkości z branż takich jak usługi i sprzedaż terenowa, a także transport i logistyka. MC45 znajdzie zastosowanie w takich obszarach jak zarządzanie relacjami z klientami (CRM), wprowadzanie zamówień sprzedaży, zarządzanie zapasami, potwierdzanie dostaw, bezpośrednie dostawy do sklepów (DSD) oraz ewidencjonowanie tras.

 

Motorola-MC45-mobilny-komputer

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Ten wytrzymały i ergonomiczny model oferuje bezprzewodową łączność LAN (802.11 a/b/g) i WAN (3.5G HSDPA, głos/dane).
  • MC45 wyposażony jest w duży ekran o przekątnej 3,2”, klawiaturę numeryczną oraz wytrzymałą baterię, która wystarcza na całą zmianę pracy użytkownika.
  • Komputer wyposażony został w wydajny skaner laserowy z opatentowaną technologią Adaptive Scanning do intensywnego skanowania danych, ekran dotykowy do rejestrowania podpisów, a także kolorowy aparat o rozdzielczości 3,2 megapiksela, który umożliwia robienie zdjęć i odczytywanie kodów kreskowych 1D/2D.
  • MC45 to, obok niedawno wprowadzonych komputera mobilnego MC67 EDA i tabletu ET1 WAN, kolejny model Motoroli w ofercie mobilnych urządzeń WAN klasy korporacyjnej.
  • MC45 wykorzystuje platformę programistyczną Motorola RhoMobile Suite, która synchronizuje dane i może być wykorzystywana w środowiskach z dostępem lub bez dostępu do sieci. Oprogramowanie pozwala wdrażać raz napisane aplikacje zarówno na urządzeniach z systemem Windows Embedded Handheld™, jak i  Android.
  • Model dostępny jest w komplecie z programem serwisowym Motorola Service from the Start with Comprehensive Coverage, który zapewnia ochronę przed zwykłym zużyciem, a także przypadkowym uszkodzeniem komponentów wewnętrznych i zewnętrznych, i pozwala użytkującym firmom znacznie ograniczyć nieprzewidziane wydatki na naprawy.

 

Źródło: Motorola Solutions