Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

System Xd Tier II DMR firmy Simoco w australijskich autobusach

 

Działające w australijskim Queensland linie autobusowe „Brisbane Bus Lines” będą korzystać z cyfrowego systemu radiowego Xd Tier II DMR firmy Simoco. System zostanie dostarczony i zainstalowany przez jednego z lokalnych partnerów Simoco, firmę Philcomm.

 

Simoco-Brisbane_Bus_Xd_DMR_contract.jpg

 

Ten kontrakt oznacza pierwsze większe przemysłowe zastosowanie produktów z grupy Xd.

 

Linie autobusowe Brisbane są jednym z największych przewoźników w stanie Queensland. Operuje on zarówno na liniach miejskich, jak i międzymiastowych, dowozi również uczniów do szkół. Zamówienie, które zostanie zrealizowane przez firmę Philcomm, obejmuje montaż radiotelefonów przewoźnych we wszystkich mikrobusach i autokarach należących do firmy. Do biur przewoźnika dostarczone zostaną z kolei radiotelefony ręczne.

 

Linie autobusowe będą używać łączności radiowej do koordynacji przewozów na obszarze 5950 km2, w obszarze między Brisbane a Dayboro. System będzie działał w oparciu o dwie stacje bazowe – pierwsza będzie zlokalizowana na górze Coot-Tha, a druga w Ocean View.

 

Ian Carr, dyrektor generalny Simoco Group, mówi: „Jest mi niezmiernie miło oznajmić, że dostarczyliśmy pierwszy duży system radiokomunikacji cyfrowej. Jest to wynikiem naszej polityki budowy sieci dealerskiej na całym świecie, co spowodowało wzrost zainteresowania naszymi produktami. Nasza strategia odnośnie systemu Xd zakłada mocne wsparcie standardu DMR, co w połączeniu z udanym wdrożeniem przez Philcomm ułatwia przejście na system cyfrowy. Naszym klientom dostarczamy wiodącą technologię, która poprzez zmianę oprogramowania będzie mogła zostać rozbudowana do w pełni trankingowego systemu Tier III”.

 Simoco_-_DMR_Xd_range_group_shot.jpg

 

Z kolei John Whittaker, dyrektor generalny Philcomm podkreśla, że liniom Brisbane zależało, aby ich flota wyposażona była w najlepszy sprzęt DMR, wykorzystując czystość przekazu, funkcjonalność, łatwość instalacji i efektywne zagospodarowanie pasma radiowego. „Jako członek „DMR Association” Simoco znane jest z dostarczania interoperacyjnych, elastycznych i gotowych na rozbudowę rozwiązań telekomunikacyjnych” – podsumowuje.

 

Źródło: wireless-mag.com