Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera dostarczyła system trankingowy DMR Tier III dla Mark-E

 

Firma Mark-E, należąca do niemieckiej grupy energetycznej ENERVIE, jest jednym z największych dostawców energii w rejonie Nadrenii Północnej-Westfalii. Firma obsługuje ponad 300.000 odbiorców energii na tym obszarze.

 

Rodzina produktów Hytera DMR


Dotychczas używany przez Mark-E analogowy system łączności, ze względu na zużycie musiał zostać wymieniony. Firma zdecydowała się na cyfrowy system trankingowy pracujący w najnowszym standardzie ETSI DMR Tier III, oferowany przez firmę Hytera. W listopadzie 2012 roku system został dostarczony, zainstalowany i uruchomiony u klienta w trybie testowym. Z początkiem roku 2013 okres testowy został zakończony i system został odebrany do użytkowania przez Mark-E.


System składa się z 9 stacji bazowych Hytera DS-6210, dwóch switchy zintegrowanych z siecią telefoniczną, systemu zarządzania siecią (NMS) oraz aplikacji dyspozytorskiej. Aktualnie w systemie pracuje 80 terminali przenośnych Hytera PD785G i przewoźnych Hytera MD785G. Ich liczba będzie sukcesywnie zwiększana. Mark-E jest pierwszą w Niemczech firmą z sektora energetycznego, która używa systemu trankingowego w standardzie ETSI DMR Tier III.

Firma Hytera jako pierwsza na świecie zaoferowała kompletne rozwiązanie w standardzie ETSI DMR Tier III. Zawiera ono zarówno infrastrukturę jak i znane już terminale Hytera PD705, PD785, MD785, X1e, X1p, PD795Ex. Wszystkie oferowane przez Hytera terminale DMR mogą pracować w kilku standardach. W zależności od potrzeb, może być to konwencjonalny ETSI DMR Tier II, konwencjonalny analogowy, trunkingowy MPT1327 lub trunkingowy ETSI DMR Tier III. Umożliwia to użytkownikom wybranie najbardziej dla nich dogodnej konfiguracji i łatwą migrację np. z MPT1327 na DMR Tier III lub z DMR Tier II do Tier III. Zapewnia to także bardzo korzystny zwrot z dokonanej inwestycji.

 

Standard DMR - kierunki migracji
Terminale oraz systemy Hytera DMR Tier III pozytywnie przeszły testy interoperacyjności przeprowadzone przez Stowarzyszenie DMR w roku 2012.

Hytera logoHytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego. Hytera Mobilfunk GmbH jest europejskim oddziałem firmy, odpowiedzialnym za rynek europejski oraz rozwój technologii cyfrowych (m.in. TETRA, LTE i DMR Tier III).RTcom-Hytera-autoryzowany-dealerDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcomwww.rtcom.pl


Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera (TETRA, DMR Tier II oraz III) oraz analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks.