Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola AME 2000 nowy bezpieczny smartfon

 

Firma Motorola Solutions zaprezentowała smartfon AME 2000 (skrót od Assured Mobile Environment) to bezpieczna, bazująca na modyfikowanym Androidzie platforma i jednocześnie smartfon, których grupą docelową są agencje federalne.

 Motorola AME 200 bezpieczny smartfon

 

Urządzenie zostało zintegrowane z dodatkowym sprzętem i oprogramowaniem, co zapewnia bezpieczne połączenia głosowe i nie tylko; nawet SMS-y będą tu szyfrowane przez 256-bitowy algorytm AES/NSA Suite B. Działania sieciowe mają z kolei korzystać z tunelów VPN (dokładniej: Suite B IPSec) niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta z Internetu mobilnego (Edge, 3G, LTE), czy też z Wi-Fi.

 

Telefon oparto o platformę Android w aprobowanej przez NSA (National Security Agency) wersji Security Enhanced. Czynnikiem nadrzędnym było tu bowiem zapewnienie wysokich poziomów bezpieczeństwa, uzupełnianych przez sprzętowy moduł CRYPTR odpowiedzialny za ochronę kart microSD.


Źródło: Motorola Solutions