Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tranking CDMA GoTa zaakceptowany przez ITU

 

Firma ZTE, globalny producent i dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych, poinformowała iż cyfrowy system trankingowy GoTa (Global open Trunking architecture) został zaaprobowany przez ITU (ang. International Telecommunications Union) Międzynarodowy Związek Telekomunikacyjny, co stanowi kolejny ważny krok na drodze do rozwoju standardów telekomunikacyjnych przez chińskie firmy.

 

radiotelefon-dyspozytorski-gota-zte-cdma-G830.jpg

 

Firma ZTE opracowała w oparciu o platformę CDMA2000 nakładkę technologiczną i aplikacyjną o nazwie GoTa, umożliwiającą świadczenie usług typu dyspozytorskiego. Obecnie GoTa zaimplementowano w 40 krajach, takich jak Rosja, Norwegia, Polska, Czechy, Ghana i Maroko, w ponad stu różnorodnych gałęziach przemysłu. W Polsce architekturę GoTa od ZTE wykorzystuje operator Plus do świadczenia usług dyspozytorskich i łączności trankingowej.

 

O ITU

ITU LogoMiędzynarodowy Związek Telekomunikacyjny (ITU) to najstarsza na świecie organizacja międzynarodowa, ustanowiona w celu standaryzowania oraz regulowania rynku telekomunikacyjnego i radiokomunikacyjnego. Głównymi zadaniami Związku są standaryzacja i zarządzanie pasmem radiowym.

 

 

Źródło: ztepoland.pl fot: plus.pl