Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions publikuje wyniki finansowe za IV kwartał i cały rok 2012

 

Firma Motorola Solutions upubliczniła swoje wyniki finansowe w poprzednim kwartale i całym roku 2012. W porównaniu do IV kwartału 2011 roku, wartość sprzedaży wzrosła o 6% i wyniosła 2,4 mld $, natomiast w całym ubiegłym roku było to 8,7 mld $, czyli o 6% więcej, niż w roku 2011. W ciągu 2012 roku sprzedaż w segmencie rządowym wzrosła o 12%, natomiast w segmencie przedsiębiorstw spadła o 5%. Wyniki te uwzględniają przychody wygenerowane przez firmę Psion, przejętą przez Motorola Solutions 1 października 2012 r.

 

Motorola SolutionsW IV kwartale 2012 r. wartość sprzedaży w segmencie rządowym wyniosła 1,7 mld $, o 10% więcej niż w analogicznym okresie 2011 roku. W ciągu całego ubiegłego roku wartość sprzedaży w tym segmencie osiągnęła 6 mld $, o 12% więcej niż w 2011 roku.Motorola Solutions w minionym roku zawarła kontrakty warte wiele milionów dolarów z klientami z całego świata, takimi, jak policja z brytyjskiego hrabstwa Hampshire, władze niemieckiego kraju związkowego Brandenburgii, operator rosyjskich elektrowni atomowych Rosenergoatom, egipska firma Middle East Radio Communications, tajlandzka rządowa agencja Communications Authority of Thailand, szanghajskie metro, policja z chińskich miast Shanxi i Guangdong, brazylijska armia, Ministerstwo Obrony Kolumbii, Ecopetrol, operator andyjskiego rurociągu w Kolumbii, Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego Panamy, meksykańskie przedsiębiorstwo naftowe Pemex i Narodowa Policja Peru.Kierownictwo firmy w pierwszym kwartale bieżącego roku spodziewa się wzrostu przychodów o 4-5% w porównaniu do I kw. 2012 roku, natomiast w całym 2013 roku prognozowany wzrost przychodów wynosi 5-5,5%.

 

Źródło: mediacenter.motorolasolutions.com