Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

X10DR - rewolucyjny mikrofonogłośnik bezprzewodowy

 

Firma Wireless Pacific zaprezentowała nowy, rewolucyjny mikrofonogłośnik bezprzewodowy X10DR. Urządzenie umożliwia bezpieczną komunikację z radiotelefonem na dystansie nawet do 300 metrów. Jest to idealne rozwiązanie w sytuacjach wymagających oddalenia się od radiotelefonu stacjonarnego lub przewoźnego.

 

x10dr-bezprzewodowy-mikrofonoglosnik.png

 

Urządzenie waży tylko 149 gramów i złożone jest ze słuchawki i stacji bazowej, która podłącza się do radiotelefonu. Pasmo pracy bezprzewodowej to 2,4 - 2,48 GHz. Producent oferuje kable interfejsowe pozwalające na współpracę z popularnymi radiotelefonami takich firm jak: Icom, Kenwood, Simoco, Sepura, Motorola Solutions, Hytera czy Tait.

 

Producent twierdzi, że X10DR zrewolucjonizuje sposób korzystania z radiotelefonów. Urządzenia spełnia normę IP55 oraz standard MIL-STD 810. Dzięki akumulatorowi o pojemności 1200 mAh pozwala na co najmniej 12 godzin ciągłej pracy. Bezpieczeństwo komunikacji zapewnione jest dzięki zastosowaniu 64 lub 128-bitowego klucza kryptograficznego. Do komunikacji radiowej wykorzystano protokół Bluetooth 802.15 z klasą mocy 1 (100 mW).

 

x10dr-zasada-dzialania.jpg

 

Obejrzyj wideo test X10DR

 


Szczegóły na stronie: http://www.wirelesscorpltd.com/solutions/wireless-pacific/x10dr