Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Światowi specjaliści radiokomunikacji spotykają się w Las Vegas

 

Branża komercyjna ma CES, a specjaliści branży radiokomunikacyjnej spotykają się podczas IWCE (International Wireless Communications Expo). Jest to najważniejsza i największa na świecie wystawa poświęcona radiokomunikacji. Liczby mówią same za siebie: ponad 330 wystawców prezentujących najnowsze produkty i usługi rynku konwergentnych systemów radiowych, 6500 odwiedzających, 5 dni konferencji.

 

IWCE 2012 w Las Vegas (fot. Tetraforum.pl)

 

Dla porównania PMRExpo, największa europejska wystawa to odpowiednio prawie 200 wystawców i 3300 odwiedzających. Najważniejszy w całej wystawie IWCE jest bardzo bogaty plan wykładów, warsztatów, paneli dyskusyjnych oraz sesji tematycznych o konkretnych technologiach czy aplikacjach. Będzie można zobaczyć rozwiązania z dziedzin takich, jak systemy dyspozytorskie, lokalizacyjne (AVL/GPS/GIS), telemetryczne/SCADA/M2M, sprzęt pomiarowy, akcesoria do radiotelefonów, systemy TETRA, P25, LTE, WiMAX, WiFi oraz wielu innych.


Tegoroczna edycja IWCE odbędzie się w dniach 11-15 marca 2013 roku w Las Vegas. Pierwsze dwa dni zostaną poświęcone na pół- i całodzienne warsztaty o różnym stopniu zaawansowania, podczas których uczestnicy zyskają możliwość poszerzenia swojej wiedzy technicznej z wielu zakresów. 13 i 14 marca odbędzie się właściwa wystawa, natomiast od 13 do 15 marca będą przeprowadzane krótkie kursy, w trakcie których będzie można zdobyć wiedzę z wielu dziedzin: infrastruktury, planowania sieci, sieci nowych generacji oraz szerokopasmowych, sprzętu, aplikacji, optymalizacji widma oraz interoperacyjności.

 

Więcej na www.iwceexpo.com

 

Zachęcamy do obejrzenia ubiegłorocznej galerii zdjęć IWCE 2012 na serwisie tetraforum.pl autorstwa Mariusza Waruszewskiego.

 

 

 

Źródło: iwceexpo.com, Fot: tetraforum.pl

 

Podobne artykuły:

DMR królował na PMRExpo 2012

PMRExpo2012: Premiera DMR Tier III od SELEX'a