Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tait wdraża system DMR-ready dla zarządcy francuskich autostrad

 

Firma Tait Communications pomyślnie wdrożyła pierwszą fazę zaawansowanego rozwiązania łączności DMR-ready (przystosowanego do przejścia na standard DMR) dla jednego z największych europejskich zarządców autostrad. SANEF zarządza autostradami o łącznej długości ponad 1700 km, znajdującymi się w północnej i wschodniej Francji.

 

Logo Tait CommunicationsW pierwszej fazie wdrożenia w Północnej Francji zainstalowano dwie połączone ze sobą sieci trankingowe TaitNet MPT-IP, składające się w sumie z 34 czterokanałowych stref. Wykorzystują one bramki Actionet Gateway umożliwiające łatwą migrację ze starej, analogowej sieci SANEF-u do cyfrowej, w pełni nadmiarowej sieci szkieletowej IP. W 2014 roku zostanie dodane kolejne 12 stref.Hans van der Linde, dyrektor zarządzający na region EMEA w Tait, powiedział: “Blisko współpracowaliśmy z SANEF podczas faz projektowania, instalacji i testowania, aby zagwarantować całkowitą solidność nowego, cyfrowego systemu. Firma Tait zapewniła płynną migrację do nowej sieci DMR-ready TaitNet MPT-IP, pomagając SANEF-owi kontynuować swoje prace bez zakłóceń.”

 

SANEF wykorzystuje swoją sieć do łączności pomiędzy zespołami nadzorującymi autostrady, a centralną dyspozytornią, co jest krytycznie ważne, szczególnie w okresach największego ruchu. W pełni nadmiarowa struktura sieci wdrożonej przez Tait eliminuje wszelkie punkty podatności na awarię, dając firmie SANEF prawdziwie niezawodny środek łączności o krytycznym znaczeniu na szerokim obszarze.“Podczas testów nastąpiła chwilowa awaria jednej z sieci IP, lecz system TaitNet nie został nią dotknięty, gdyż przekierował łączność na zapasową sieć i kontynuował działanie,” dodał van der Linde. “Poprzez modularną strukturę stacji bazowych i sieci, Tait oferuje strategię migracji sieci TaitNet MPT-IP pozwalającą prosto i stopniowo przechodzić na standard DMR. Zarówno TaitNet MPT-IP, jak i DMR bazują na wspólnej platformie IP, co oznacza, że przy obydwu systemach może być używana ta sama infrastruktura, co minimalizuje koszt i czas instalacji.

 

 

 

Źródło: www.wireless-mag.com