Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola otrzymała nagrodę iF Product Design Award 2013

 

Schaumburg, 20 grudnia 2012 r. - firma Motorola Solutions, wiodący dostawca rozwiązań i usług łączności o kluczowym znaczeniu dla klientów biznesowych i rządowych, ogłosiła, że otrzymała nagrodę iF Product Design Award 2013. Nagroda została przyznana za radiotelefony MOTOTRBO z serii SL oraz terminal LTE LEX 700. Produkty firmy Motorola zostały wyróżnione spośród ponad 3000 zgłoszonych do konkursu za swoje wybitne wzornictwo.

 

Logo iF Product Design Award

 

Konkurs iF Product Design Award jest organizowany już od 60 lat, a przyznawane w nim nagrody stanowią rozpoznawane na całym świecie potwierdzenie znakomitego wzornictwa produktu. Wszystkie nagrodzone w ostatniej edycji produkty będą prezentowane podczas wystawy iF design, odbywającej się równolegle z targami CeBIT, od 5 do 9 marca 2013 roku w Hanowerze.Radiotelefony z serii SL to najcieńsze i najlżejsze ręczne radiotelefony DMR na rynku, zaprojektowane z myślą o użytkownikach biznesowych oraz na kierowniczych stanowiskach w branżach takich, jak opieka zdrowotna, usługi, ochrona i transport lotniczy.LEX 700 to ręczne urządzenie do transmisji danych w technologii LTE (Long-Term Evolution), zaprojektowane specjalnie dla użytkowników ze służb bezpieczeństwa publicznego. Łączy w sobie wzornictwo oraz wszechstronność smartfonu z ergonomią radiotelefonu do łączności profesjonalnej i wydajnością oraz możliwościami przenośnego komputera odpornego na warunki zewnętrzne. Więcej o LEX 700 można przeczytać na portalu Tetraforum.pl.

 

 

Źródło: mediacenter.motorolasolutions.com