Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DMR dla floty 1000 autobusów w Nowej Zelandii

 

Nowozelandzka firma autobusowa NZ Bus poinformowała o inwestycji w nową platformę łączności radiowej DMR dla swojej floty 1000 autobusów w miastach Auckland i Wellington. Niezawodna łączność radiowa ma kluczowe znaczenie nie tylko w zapewnieniu bezpieczeństwa pasażerom oraz 1600 kierowcom, ale także w dostarczaniu niezawodnej usługi transportu publicznego.

 

Autobus-nowozelandzkiej-nzbus.jpg 

NZ Bus weszła w nowy etap partnerstwa z TeamTalk operatorem profesjonalnej sieci łączności radiowej w Nowej Zelandii. TeamTalk dostarczy usługę oraz sprzęt do całej floty. Rozwój w relacjach obu firm obejmuje wprowadzanie sprzętu wykorzystującego technologię DMR firmy MOTOROLA.


"Inwestycja ta jest kolejnym dowodem naszego zaangażowania w rozwój działalności, naszych ludzi i dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań dla transportu publicznego w Nowej Zelandii", powiedział Zane Fulljames, Dyrektor Generalny NZ Bus.


"Jako TeamTalk jesteśmy podekscytowani okazją współpracy z NZ Bus. Wspólnie będziemy wdrażać światowej klasy system łączności radiowej i jestem pewien, że będzie on obiektem zazdrości wielu," powiedział Dyrektor Zarządzający TeamTalkDavid Ware.Projekt będzie realizowany w ciągu najbliższych 6 miesięcy w Wellington a następnie w Auckland.

 

Źródło i fot: nzbus.co.nz