Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Największy projekt MOTOTRBO: 6000 radiotelefonów dla Afganistanu

 

Firma American International Radio (AIR) otrzymała nagrodę „największy projekt MOTOTRBO” w regionie EMEA (Europa, Środkowy Wschód, Azja) za dostarczenie 6000 radiotelefonów MOTOTRBO w Afganistanie.  Radiotelefony trafiły do różnych afgańskich służb bezpieczeństwa i agencji rządowych.

 

Konferencja Motorola Solutions EMEA

 

„W kraju, który stał się jednym z najistotniejszych miejsc dla bezpieczeństwa regionalnego i światowego, ważne było dla Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, aby wybrać sprawdzoną i przetestowaną technologię. Od samego początku byliśmy przekonani, że technologia DMR jest znacznie lepsza od innych produktów dostępnych obecnie na rynku. Bardzo doceniamy również świetną pracę wykonaną przez naszego lokalnego partnera, TSC Ltd”, skomentował Umur Koser, prezes AIR w Turcji.

 

MOTOTRBO to wszechstronny system cyfrowych radiotelefonów przenośnych i przewoźnych, przemienników, akcesoriów, aplikacji oraz usług, zapewniający lepszą wydajność, sprawność, zwiększone możliwości oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

 

W Polsce jednym z największych dotychczasowych projektów MOTOTRBO był projekt dla Policji (czerwiec 2010 r.) w ramach którego wdrożono aż 274 przemienników na terenie całego kraju oraz dostarczono ponad 1100 radiotelefonów. Od tego czasu polska Policja konsekwentnie dokupuje radiotelefony MOTOTRBO. Ponadto firma CONSORTIA jako główny wykonawca, we współpracy z firmami DGT, NEXRAD, AKSEL, wdrożyła MOTOTRBO dla potrzeb Policji na stadionach EURO 2012 we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.

 

 

Źródło: www.airadio.com, własne