Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowa seria urządzeń DMR firmy Vertex Standard wprowadzona w regionie EMEA

 

Vertex Standard, wytwórca sprzętu i rozwiązań łączności radiowej, ogłosił wprowadzenie w regionie EMEA (Europa, Środkowy Wschód, Afryka) nowej serii urządzeń radiowych przeznaczonych do pracy w cyfrowej, ruchomej łączności konwencjonalnej.

 

W wywiadzie dla niemieckiego serwisu funkschau.de Paul De Carte (na zdjęciu), kierownik ds. dystrybucji w Vertex Standard, powiedział kilka słów na temat nowych produktów firmy.

 

 Paul De Carte

 

„Nowa seria urządzeń radiowych VXD obejmuje radiotelefon ręczny VXD-720, radiotelefon przewoźny VXD-7200 oraz przemiennik VXD-R70. Została ona zaprojektowana dla bardzo wydajnego funkcjonowania zarówno w trybie cyfrowym, jak i analogowym, co ułatwia przechodzenie na technologię cyfrową. Ponadto, użytkownicy z ograniczonym budżetem mogą stopniowo dokonywać tej transformacji – sukcesywnie przełączać kolejne kanały na tryb cyfrowy.”

 

„Seria VXD funkcjonuje w jednym z najczęściej wykorzystywanych protokołów cyfrowej łączności bezprzewodowej – DMR. DMR bazuje na metodzie wielodostępu z podziałem czasowym (TDMA), z dwoma szczelinami czasowymi i szerokością kanału radiowego 12,5 kHz. W 2011 roku Stowarzyszenie DMR oświadczyło, że seria VXD pomyślnie przeszła testy interoperacyjności z urządzeniami radiowymi DMR firm Selex Elsag i Motorola Solutions (MOTOTRBO).”

 

Ponadto De Carte nadmienił, że urządzenia z serii VXD posiadają stopień ochrony IP57, co oznacza, że są dostatecznie zabezpieczone przed wnikaniem pyłu oraz wytrzymują zanurzenie w wodzie przez 30 min na głębokości 1 m.

 

Źródło: www.funkschau.de

 

Czytaj też Rok 2012 rokiem DMR?