Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowy kontrakt Motoroli na MOTOTRBO w Chinach

Firma Motorola Solutions Inc. ogłosiła, że otrzymała kontrakt na dostarczenie rozwiązania cyfrowej łączności radiowej MOTOTRBO dla Biura Zapobiegania Pożarom należącego do Departamentu Lasów Regionu Autonomicznego Sinciang-Ujgur w Chinach.

 

Logo Motorola Solutions

 

Motorola Solutions współpracowała wcześniej z firmą Qingdao Keen Ruitong Information Technology nad opracowaniem rozwiązania cyfrowej łączności bezprzewodowej TRBOSTAR, wykorzystywanego przez Biuro Zapobiegania Pożarom.

 

Służby zajmujące się leśnictwem mają za zadanie zarządzać i utrzymywać środowisko naturalne lasów, co wiąże się z pracą w trudnym terenie i ciężkich warunkach, zagrożeniem pożarami lasów i koniecznością ochrony ogromnych obszarów zwykle pozbawionych łączności. Motorola Solutions oferuje rozwiązanie MOTOTRBO, charakteryzujące się odpornością i niezawodnością, cechami krytycznie ważnymi dla leśników.

 

Od kiedy Motorola Solutions stała się niezależnym przedsiębiorstwem (4 stycznia 2011 roku Motorola podzieliła się na firmy: Motorola Solutions i Motorola Mobility), zyskała większą elastyczność strategiczną i jeszcze bardziej skupiła się na dostarczaniu rozwiązań o znaczeniu krytycznym dla klientów rządowych i biznesowych z całego świata. Widać to wyraźnie w stałym wzroście i dodatnich wynikach finansowych, jakie firma notuje od tamtego czasu. Rynek udowadnia, że Motorola Solutions jest zawsze liderem w produktach i technologiach z branży radiokomunikacyjnej.

 

MOTOTRBO to cyfrowy system łączności radiowej z wiodącym na rynku portfolio radiotelefonów, akcesoriów, aplikacji i systemów oferowanych przez firmę Motorola Solutions. Jest on wspierany przez największy w branży program deweloperski (ADP) dla profesjonalnych cyfrowych systemów radiowych, z siecią ponad 400 partnerów deweloperskich i 85 rozwiązań aplikacyjnych na całym świecie. Aplikacje te obejmują przesyłanie wiadomości tekstowych, lokalizację poprzez GPS, telefonię, zarządzanie czasem pracy oraz aplikacje dyspozytorskie.

 

Źródło: mediacenter.motorolasolutions.com

 

Podobne artykuły:

Motorola głównym dostawcą łączności na konwencję Partii Republikańskiej

Nowa seria radiotelefonów MOTOTRBO Motoroli usprawni łączność w kopalniach

MOTOTRBO podczas Lednicy 2012