Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Nowości DMR i P25 Tait na Milipol Qatar 2012

 

Firma Tait Communications prezentuje właśnie swoje najnowsze rozwiązania APCO P25 i DMR podczas wystawy Milipol Qatar 2012, która rozpoczęła się w poniedziałek w stolicy Kataru, Ad-Dauha, a zakończy jutro.

 

Logo Tait Communications

 

Na stanowisku G042 Tait pokazuje swoje produkty z grup P25 Phase 2 i DMR Tier 3, w tym sieć szkieletową TN9300 oraz aplikacje do zarządzania kluczami szyfrującymi, zarządzania siecią oraz usług lokalizacyjnych.

 

„Tait daje klientom realny wybór dzięki platformom wykorzystującym otwarte standardy łączności cyfrowej, co oznacza, że możemy dostarczyć odpowiednie rozwiązanie spełniające potrzeby agencji bezpieczeństwa publicznego,” powiedział Jamie Bishop, kierownik marketingu Tait Communications w regionie EMEA.

 

„Mamy znaczącą historię osiągnięć w dostarczaniu rozwiązań łączności krytycznej dla agencji bezpieczeństwa publicznego na całym świecie. Nasz katalog produktów DMR i P25 Phase 2 bazuje na tym doświadczeniu i wyraża nasze zaangażowanie w technologie o otwartych standardach, które dają użytkownikom prawdziwy wybór i długoterminową wartość.

 

Milipol International Exhibition to najważniejsza wystawa dla sektora bezpieczeństwa wewnętrznego na Środkowym Wschodzie. Od 1996 wydarzenie to jest organizowane dwa razy do roku przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Kataru i gości profesjonalistów z branży bezpieczeństwa ze Środkowego Wschodu, Bliskiego Wschodu i Azji.

 

Źródło: www.taitradio.com