Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rozwiązanie Hytera DMR dla policji w Bangladeszu

 

Policja w stolicy Bangladeszu, Dhace, zakończyła pierwszy etap migracji z dotychczas używanego systemu analogowego na cyfrowy DMR dostarczony przez firmę Hytera.

 

Flaga-policji-Bangladesz.jpg

 

Nowy, cyfrowy system łączności Hytera DMR zapewnia policji wyższą jakość dźwięku (bez szumu i zakłóceń) co gwarantuje bezproblemowy przekaz informacji. Dostarczony system DMR to także lepsze zasięgi w porównaniu z dotychczas używanym systemem analogowym.

 

Szeroka gama dostępnych typów połączeń tj. grupowe, indywidualne, alarmowe, wiadomości tekstowe umożliwiły znaczne podniesienie bezpieczeństwa i zwiększenie wydajności pracy. Jednym z wielu dotychczasowych problemów był brak możliwości zapewnienia należytej poufności w ramach analogowego systemu. Teraz dzięki cyfrowemu Hytera DMR i zaawansowanemu szyfrowaniu, korespondencja głosowa i przesyłane informacje są w pełni bezpieczne. Dostarczone radiotelefony Hytera DMR spełniają także rygorystyczną normę IP57 w zakresie ochrony przed pyłem i wodą, co zapewnia niezawodność w trudnych warunkach.

 

W pierwszej fazie projektu, w nowe radiotelefony Hytera DMR zostali wyposażeni wszyscy inspektorzy, nadinspektorzy oraz oficerowie na służbie z poszczególnych dystryktów i komend. Do dnia dzisiejszego ponad 2.300 terminali i przemienników Hytera DMR zostało dostarczonych i zainstalowanych w 15 dystryktach rejonu Dhaka.

„W tym projekcie pilotażowym, 15 spośród 17 dystryktów w rejonie Dhaka pracuje już w systemie DMR, co zapewniło wyższą jakość dźwięku i poufność informacji. Po zakończeniu tego etapu, wszystkie komendy w kraju przejdą na nowy, cyfrowy system łączności DMR.” poinformował Nadinspektor Policji Rofiqul Hassan Ghani.

 

Hytera Communications Corporation Limited jest największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej w Chinach oraz jednym z największych na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania analogowe, w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT, MPT1327 oraz dedykowane systemy dla transportu publicznego.


Dystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom - www.rtcom.pl