Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera wspiera walkę z koronawirusem w Chinach

 

W związku z wybuchem epidemii koronowirusa na świecie do chińskiej prowincji Hubei dostarczane są darowizny i wsparcie z różnych państw świata. Firma Hytera - zrobiła krok naprzód, zapewniając niezbędne wsparcie i wyposażając służby medyczne w niezawodną łączność radiową, która wspiera wysiłki w zapobieganiu i kontroli epidemii.

 

Choroba zakaźna COVID-19, wywoływana przez koronowirusa SARS-CoV-2, pojawiła się w grudniu w mieście Wuhan w środkowych Chinach. Zakażenia odnotowano od tego czasu m.in. w Korei Południowej, Iranie, Iraku, Izrealu, Japonii, Tajlandii, Wietnamie, Singapurze, Tajwanie, Kanadzie, USA, Australii oraz we Włoszech, Niemczech i Francji. Wirus przenosi się drogą kropelkową. Objawy zakażenia są podobne do grypy i obejmują gorączkę, kaszel, duszności, ból mięśni i zmęczenie.

Radiotelefony-Hytera-lacznosc-radiowa-walka-koronawirus-chiny

Już 24 stycznia, w dniu chińskiego sylwestra, zespół Hytera podjął inicjatywę skontaktowania się ze sprzedawcami i pracownikami w całym kraju i powołał krajowy zespół wsparcia awaryjnego, zapewniający bezpłatną pomoc w walce z epidemią wirusa.

W Wuhan, mieście wybuchu epidemii, pracownicy Hytera i lokalni sprzedawcy oddziału Hubei udali się do Towarzystwa Czerwonego Krzyża w Wuhan i szpitala Huoshenshan. Wyposażony w ponad 290 bezprzewodowych urządzeń komunikacyjnych zespół Hytera wszedł do szpitala w pełni świadomy, że istnieje ryzyko zarażenia się wirusem.

hytera-radiotelefon-koronawirus-chiny-lacznosc-radiowa

Na szczęście ich ryzyko się opłaciło. Radiotelefony Hytera, które zostały dostarczone do Towarzystwa Czerwonego Krzyża w Wuhan i Huoshenshan, oferują niezawodną komunikację radiową między odizolowanymi obszarami, co pozwoliło uniknąć infekcji krzyżowej, zapewniając jednocześnie kontynuację opieki nad pacjentem.

Od 24 stycznia, firma Hytera przekazała ponad 2200 zestawów sprzętu radiowego w miastach takich jak: Shenzhen, Chongqin, Szanghaj, Wuhan, Xi'an, Zhengzhou i Chengdu. Zespół wsparcia awaryjnego jest nadal w stanie szybko reagować na prośby, zapewniając niezawodne środki łączności radiowej podczas epidemii koronowirusa.

 

W związku z podejrzeniem zakażenia koronowirusem w Polsce już 168 osób zostało hospitalizowanych, 932 poddanych kwarantannie domowej, a 7122 objęto nadzorem sanepidu - podało w niedzielę po południu Ministerstwa Zdrowia. Choć warto dodać, iż liczba oficjalnie potwierdzonych zakażeń na razie nie jest duża.

 

Źródło: hytera.co.uk

 

Więcej: http://www.hytera-mobilfunk.com/

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej: w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.