Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rohde & Schwarz dostarczyło 10 tysięcy radiotelefonów programowalnych SDR

 

Niemiecka spółka Rohde & Schwarz poinformowała o dostarczeniu ponad 10 tysięcy egzemplarzy radiotelefonów programowalnych SDR R&S M3SR do szerokiej gamy odbiorców na całym świecie. To kamień milowy dla tej firmy, w której system został zaprojektowany i jest nadal produkowany.

 ROhde-Schwarz-radiotelefon-programowalny-SDR-M3SR

 

W celu zapewnienia wymaganych zdolności w zakresie łączności dla sił zbrojnych niezbędne jest wykorzystywanie przez nie sprawdzonych i bezpiecznych systemów komunikacji radiowej, które spełniają wszystkie niezwykle wysokie wymagania dotyczące częstotliwości radiowej oraz wysoką niezawodność działania. Zdaniem Rohde & Schwarz znajdujące się w jego ofercie radiotelefony programowalne są optymalnie zaprojektowane do stacjonarnej i pokładowej bezpiecznej komunikacji głosowej i przesyłu danych. Za szczególnie popularne i udane rozwiązanie jest uznawany model R&S M3SR Series 4400 VHF/UHF, który jest wykorzystywany do prowadzenia komunikacji w zasięgu wzroku (LOS).

 

Głównym centrum kompetencyjnym Rohde & Schwarz jest fabryka w Memmingen w Niemczech. Zakład ten odpowiada za montaż modułów elektronicznych, mikroelektronikę, inżynierię mikrofalową, produkcję końcową i testów sprzętu do większości wyrobów spółki. W Memmingen znajduje się także firmowe laboratorium kalibracyjne akredytowane przez niemiecką jednostkę akredytacyjną (DAkkS), a także komora testowa anteny, która jest unikalna w skali całej Europy.

 

Radiotelefony programowalne zapewniają szeroki zakres interfejsów systemowych i częstotliwości radiowych, w tym standardowe i zastrzeżone kształty przeskoku częstotliwości, a także komunikację radiową zgodną ze wszystkimi standardami NATO. System obsługuje także wojskowe systemy transmisji danych takie jak LINK11 i LINK22. Dodatkowo zainstalowane oprogramowania mogą być ulepszane poprzez aktualizację oraz dodawanie nowych modułów specjalistycznych.

 

Rohde & Schwarz w oparciu o specyficzne wymagania jego klientów opracowuje także niestandardowe rozwiązania na wszystkich etapach cyklu życia swoich produktów zgodnie z zapotrzebowaniem ich odbiorców. Kompleksowa obsługa trwa od momentu opracowania i sprawdzenia koncepcji, poprzez jego produkcję seryjną, serwis czy konserwację do momentu wycofania z eksploatacji z wykorzystaniem wiedzy doświadczonych ekspertów z dziedziny łączności i komunikacji.

 

Źródło: https://www.rohde-schwarz.com https://www.defence24.pl