Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kenwood na targach PMRExpo 2019 w Kolonii

 

Jak co roku firma Kenwood Communications bierze udział w prestiżowych targach PMRExpo 2019, które odbywają się w niemieckiej Kolonii w dniach 26-28 listopada.

 

Kenwood-Kolonia-Niemcy-PMRExpo-2019

Na swoim stoisku C18, Kenwood prezentował swoje produkty i rozwiązania z profesjonalnego portfolio komunikacji radiowej, od nielicencjonowanego analogowego PMR446 i cyfrowego dPMR446 po w pełni wyposażone systemy NEXEDGE NXDN i NEXEDGE DMR, w tym:

- ProTalk - analogowy bez licencji PMR446

- ProTalk dPMR446 - Bezlicencyjny cyfrowy PMR446

- Rozwiązania wieloprotokołowe

- NEXEDGE NXDN - Konwencjonalny/Tranking (single/multi-site) /Gen2

- NEXEDGE DMR - Konwencjonalny / Trunking (single / multi-site) / Simulcast

- Pakiety oprogramowania dyspozytorskiego KAS-10 i KAS-20 AVL/Dispatch

- Akcesoria
 
JVCKENWOOD Corporation to grupa firm utworzona w 2008 roku z połączenia JVC oraz Kenwood zajmująca się ogólnoświatową produkcją sprzętu elektronicznego - elektroniki i audio samochodowego, sprzętu audio dla domu, konsumenckiego sprzętu audio, profesjonalnych kamer i projektorów, sprzętu medycznego, rozwiązań dla wojska oraz rozwiązań bezprzewodowej łączności radiowej. W skład całej grupy wchodzi jeszcze wiele mniejszych firm, które razem zatrudniają ponad 20 tysięcy osób na całym świecie, tworząc globalną markę słynącą z niebywałej jakości swoich produktów. Dystrybutorem rozwiązań komunikacji bezprzewodowej JVCKENWOOD na rynku polskim jest firma Elektrit.
 

O firmie Elektrit Sp. z o.o.

Elektrit-logo.pngFirma Elektrit Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem Kenwood Corporation na rynku polskim. Główną dziedziną działalności firmy jest bezprzewodowa łączność radiowa. Firma buduje zarówno konwencjonalne sieci dyspozytorskie jak i sieci trankingowe. Ofercie firmy obejmuje szeroki asortyment radiotelefonów Kenwood jak również akcesoria do radiotelefonów przenośnych, przewoźnych i bazowych.