Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Motorola Solutions przedstawia platformę zintegrowanej łączności WAVE

 

Platforma WAVE łączy różne sieci, umożliwiając służbom bezpieczeństwa i użytkownikom komercyjnym zapewnienie komunikacji między smartfonami, radiotelefonami, komputerami i telefonami stacjonarnymi. WAVE to oparta na abonamencie usługa grupowej łączności PTT („naciśnij i mów”), umożliwiająca natychmiastowe nawiązywanie połączeń między członkami zespołu, gdziekolwiek się znajdują, przy użyciu różnych urządzeń i sieci.

motorola-solutions-pust-to-talk-wave

Platforma WAVE pozwala skupić się na tym, co naprawdę ważne: na usprawnianiu działań pracowników, zwiększaniu wydajności zespołów oraz wypracowywaniu pozytywnych wyników.

 

WAVE to oparta na subskrypcji usługa łączności grupowej, która umożliwia natychmiastową komunikację między różnymi urządzeniami, sieciami i lokalizacjami.

Natychmiastowa łączność
Szybkość i prostota profesjonalnej łączności radiowej Broadband PTT z możliwością udostępniania informacji za pomocą wiadomości tekstowych, zdjęć, filmów lub załączników.

Praca w całej Europie
Połącz swój profesjonalny system łączności radiowej z usługą WAVE i kontaktuj się z większą liczbą członków zespołu na większym obszarze.

Przewidywalne koszty
Brak opłat za połączenia oznacza, że koszty są stałe, co ułatwia zarządzanie budżetem.

 tlk100-traditional-radiotelefon-wave-ptt

Ogólnoeuropejska łączność PTT
Zwiększ wydajność w kraju i poza jego granicami dzięki ogólnokrajowej sieci PTT („naciśnij i mów”), która umożliwia najszybsze konfigurowanie funkcji „naciśnij i mów” oraz skrócenie czasu połączeń.

Łatwość obsługi i zarządzania
Proste w obsłudze elementy sterujące ułatwiają natychmiastową komunikację i zarządzanie połączeniami.

Stworzony do pracy
Wykonuj swoją pracę dzięki radiotelefonowi zaprojektowanemu z myślą o wyraźnym dźwięku i śledzeniu lokalizacji w wytrzymałej, kompaktowej obudowie.

 

Łączność między różnymi platformami

Wzmocnij współpracę bez względu na to, z jakiego urządzenia korzysta zespół. Niezależnie od tego, czy mowa o pracownikach biura łączącym się z placem budowy, czy też pracownikach sprzedaży komunikujących się z magazynem — WAVE umożliwia natychmiastową łączność pomiędzy radiotelefonem a smartfonem za pośrednictwem sieci 3G/4G i Wi-Fi.

 

Możliwości integracji z systemami radiowymi

Połącz się z posiadanymi już systemami MOTOTRBO™ Capacity Plus i Capacity Max i rozszerz zasięg swoich systemów trunkingowych na sieć ogólnoeuropejską*, aby uzyskać maksymalny zwrot z inwestycji.

 

Jeden przycisk, wiele zespołów

Współpraca na wysokich obrotach dzięki funkcji „Naciśnij i mów”. Możliwość kontaktowania się z wieloma zespołami jednocześnie i bezpieczna komunikacja za pomocą jednego przycisku.

 

Więcej informacji na stronie: https://www.motorolasolutions.com/pl_pl/products/broadband-push-to-talk/wave.html