Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Hytera VM550D - Kompaktowa i solidna kamera nasobna z kolorowym wyświetlaczem i funkcją noktowizora

 

VM550D to kompaktowa i solidna kamera Bodycam z mikrofonogłośnikiem jest nowością w ofercie firmy Hytera i wyróżnia się głównie przemyślanym wyposażeniem. Dzięki VM550D zabezpieczanie dowodów podczas akcji w oparciu o zdjęcia i nagrania wideo możliwe jest przez całą dobę.

 

Hytera-kamera-osobista-noktowizor-VM550D

Urządzenie VM550D jest wyposażone w kamerę HD o wysokiej rozdzielczości z funkcją noktowizora, która automatycznie włącza się w warunkach słabego oświetlenia. Dzięki temu urządzenie może dokładnie rejestrować zdarzenia w ciemności z dokładnością do dziesięciu metrów. Kamera umożliwia w każdej chwili natychmiastowe i dokładne nagrywanie filmów i robienie zdjęć w celu zabezpieczenia dowodów. Materiał filmowy jest łatwo dostępny na 2-calowym kolorowym wyświetlaczu VM550D.

Skuteczna i niezawodna

Dzięki zaawansowanym funkcjom kamera VM550D jest zawsze niezawodna i skuteczna, nawet w nieprzewidzianych sytuacjach. Wydajny akumulator gwarantuje czas nagrywania do siedmiu godzin i osiem godzin pracy w trybie gotowości (stand-by).

Po wyjęciu wymiennej baterii urządzenie VM550D może kontynuować pracę przez pięć minut przy użyciu wewnętrznej baterii zapasowej. Zapewnia to bezproblemową wymianę baterii w dowolnym momencie w trakcie nagrywania.

Jeśli kamera Bodycam upadnie podczas nagrywania filmu lub zostanie na przykład mocno uderzona, automatycznie zapisuj bieżący film. Zatem żadne ważne dane nie zostaną utracone.

Najważniejsze cechy VM550D w skrócie:

  • Night Vision zapewnia dobre nagrania nawet przy słabym oświetleniu
  • Kolorowy wyświetlacz 2-calowy
  • Automatyczny zapis wideo w przypadku nagłych zakłóceń
  • Certyfikat IP67 i MIL-STD-810 G
  • Wewnętrzna bateria zapasowa zapewniająca niezawodne zabezpieczenie dowodów w dowolnym momencie

Urządzenie jest tak solidnie zbudowane, że przechodzi testy upadku z wysokości dwóch metrów i spełnia standard ochrony IP67 oraz MIL-STD-810 G. Tym samym VM550D niezawodnie zabezpiecza materiał dowodowy także w trudnych warunkach otoczenia i podczas wymagających akcji.

 

Markus Oltmanns, Head of Product marketing & Communications:

"Wprowadzając na rynek solidną kamerę VM550D, rozszerzyliśmy serię Bodycam o model, który łączy w sobie wszystkie cechy odnoszącej sukces kamery VM550 z funkcją noktowizora i kolorowym wyświetlaczem. Uzupełnia ona nasze portfolio w segmencie podstawowym".

 

 

Źródło i fot: https://www.hytera-mobilfunk.com

 

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, LeAntenne, HyTracks oraz LS Elektronik.

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.