Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konferencja Critical Communications World 2019 – kontynuacja zeszłorocznego sukcesu

 

W trzecim tygodniu czerwca ogólnoświatowa społeczność firm i instytucji wykorzystujących łączność krytyczną spotkała się w Kuala Lumpur w Malezji na Konferencji Critical Communications World (CCW) 2019.

 

 Otwarcie-kongresu-lacznosci-krytycznej-ccw-2019-malezja-kuala-lumpur

 

CCW, organizowane przez The Critical Communications Association (TCCA), jest globalnym wydarzeniem branżowym, przyciągającym każdego roku tysiące uczestników. Po bardzo udanym występie w Berlinie w 2018 r. odbiór w tym roku nadal był zdecydowanie pozytywny, przekładając się na jedną z najwyższych frekwencji na Dalekim Wschodzie.

 

Odwiedzający CCW 2019 mogli skorzystać z różnorodnych możliwości niedostępnych nigdzie indziej, w tym trzydniowego cyklu wykładów i sesji konferencyjnych prowadzonych przez ekspertów najwyższej klasy, oraz prezentacji liderów branży.

 

 Ekspozycja-CCW-2019

 

Przedstawiono informacje na temat aktualnego stanu trzech najbardziej zaawansowanych państwowych projektów szerokopasmowych sieci na rzecz ratownictwa i porządku publicznego, FirstNet (USA), SafeNet (Korea Południowa) i Emergency Services Network (Wielka Brytania). Inną wyróżniającą się sesją konferencyjną była prezentacja wiceprezesa ds. technologii firmy Motorola Solutions, Paula Steinberga, dotycząca sztucznej inteligencji.

 

Konferencja, której gospodarzem był malezyjski operator sieci krytycznych Sapura, została oficjalnie otwarta przez zastępcę sekretarza generalnego w malezyjskiej komisji komunikacji i multimediów (MCMC), Tan Chuan Ou.

 

CCW 2019 oferował również wiele okazji do nawiązywania kontaktów, zarówno w centrum konferencyjnym, jak i poza nim. Pokaz przyciągnął wielu wystawców, a ponad 70 producentów zaprezentowało swoje najnowsze produkty. Należały do nich Motorola Solutions, Leonardo, Hytera i Huawei, z których każdy był platynowym sponsorem tego wydarzenia.

 

Nawiązywanie znajomości biznesowych trwało również podczas uroczystości wręczania Międzynarodowych Nagród Komunikacji Krytycznej (ICCA), które odbyły się pierwszego wieczoru. Nagroda - przyznawana przez Davida McClellanda, eksperta ds. technologii i znaną osobowość telewizyjną - nie tylko dawała odwiedzającym szansę na spotkania w nieformalnym otoczeniu, ale także celebrowania najlepszych osiągnięć ostatnich 12 miesięcy. Pełna lista zwycięzców znajduje się tutaj.

 

Ostatnia formalna okazja do nawiązania kontaktów miała miejsce podczas wieczoru dla VIP’ów w renomowanej restauracji Tamarind Springs „rustic-luxe”, położonej na obrzeżach Kuala Lumpur.

 

Mówiąc o sukcesie CCW 2019, dyrektor naczelny TCCA Tony Gray powiedział: „Critical Communications World to największa i najbardziej wpływowa impreza tego typu w branży, marka, która została zbudowana w ciągu przeszło 20-letniej historii. W tym roku po raz kolejny widzieliśmy, jak CCW łączy globalną społeczność komunikacji krytycznej, aby dzielić się najlepszymi praktykami i nowymi pomysłami z korzyścią dla wszystkich”.    

stoisko-Hytera-CCW-2019-www 

„W imieniu TCCA pragnę złożyć głębokie podziękowania rządowi Malezji i krajowemu przemysłowi komunikacji krytycznej, zarówno za ich obecność, jak i niezwykle ciepłe przyjęcie, jakie zapewnili wszystkim osobom związanym z naszą organizacją. Dziękuję również wszystkim odwiedzającym, wystawcom, prelegentom i wszystkim sponsorom CCW za wspólną pracę, która sprawiła, że wydarzenie odniosło taki sukces. ”

 

Critical Communications World 2019 odbyło się w dniach 18-20 czerwca w MiTEC w Kuala Lumpur. Zgodnie z przewidywaniami, miejscem kolejnego CCW 2020 będzie IFEMA w Madrycie, w dniach 17-19 czerwca przyszłego roku.

 

O TCCA

The-Critical-Communications-Association-TCCA-logoTCCA reprezentuje wszystkie ustandaryzowane mobilne technologie komunikacyjne dla potrzeb łączności krytycznej oraz aplikacje uzupełniające. Członkowie wywodzą się z pośród użytkowników końcowych, operatorów i przemysłu na całym świecie. Promuje zasadę otwartych i konkurencyjnych rynków na całym świecie dzięki wykorzystaniu otwartych standardów i zharmonizowanego widma. Utrzymuje i ulepsza standard TETRA Professional Mobile Radio (PMR) i pobudza rozwój wspólnych globalnych standardów mobilnych dla szerokopasmowych sieci łączności krytycznej. TCCA jest Partnerem Reprezentacji Rynku 3GPP i członkiem projektu Mission Critical Open Platform (MCOP), a jego Członkowie aktywnie uczestniczą w grupach roboczych 3GPP. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.tcca.info

 

O MA EXHIBITIONS

MA Exhibitions (MAX) to wielokrotnie nagradzane centrum wystawiennicze. MAX organizuje ponad 200 imprez rocznie, od małych, wysoce ukierunkowanych seminariów po imprezy na dużą skalę. W portfolio MAX znajduje się 14 wydarzeń na dużą skalę, obejmujących różne sektory, w tym elektronikę, produkcję, inżynierię, komunikację, edukację, opiekę zdrowotną i działalność wydawniczą.